Dar viena avarija pavojingiausioje sankryžoje

Spalio 14-ąją, trečiadienį, apie 10.35 valandą, Žiedo ir Deltuvos gatvių sankryžoje įvykus avarijai nukentėjo du žmonės, gerokai apgadinti keturi automobiliai.

Žiedo gatve nuo „Maxima“ prekybos centro važiavęs automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo 1938 metais gimusi moteris, nesustojo prie „Stop“ linijos ir nepraleido pagrindine Deltuvos gatve nuo miesto centro važiavusio kito „Opel Astra“ markės automobilio. Po susidūrimo galimos kaltininkės vairuojamas automobilis nestabdydamas įvažiavo į prekybos centro „Bikuva“ automobilių stovėjimo aikštelę, užšoko ant bordiūro ir atsitrenkė į stovėjusį „Peugeot Partner“ automobilį. Tuo metu kita „Opel Astra“ nuo smūgio rėžėsi į sankryžoje sustojusį, kad praleistų pagrindine gatve važiuojantį transportą, krovininį automobilį.

Eismo įvykio metu nukentėjo, kaip įtariama, avariją sukėlusio automobilio vairuotoja ir kartu važiavusi keleivė (g. 1931 m.). Jos abi nuvežtos į rajono ligoninę. Pirminiais duomenimis, vairuotojai lūžo koja, o keleivei – rankos.

Ši sankryža yra avaringiausia mieste, joje per mėnesį įvyksta po kelias avarijas. Jau ne vieneri metai kalbama apie būtinybę Žiedo ir Deltuvos gatvių susikirtime įrengti šviesoforą arba žiedinę sankryžą. Tačiau tai įgyvendinti delsiama…

 

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: