Dar viena Panevėžio sankryža taps žiedine

Panevėžio miesto taryba pritarė, kad viena iš judriausių transporto atžvilgiu Klaipėdos, Projektuotojų bei Dariaus ir Girėno gatvių sankirta taptų dar viena miesto žiedine sankryža. Tiesa, kai kurie politikai buvo linkę manyti, kad Panevėžyje yra daugiau tvarkytinų vietų, o vienam žiedui įrengti skirti milijono 1,4 eurų yra didoka prabanga.

Panevėžio miesto politikai pritarė parengtam sprendimo projektui ir sutiko, kad Klaipėdos, Projektuotojų bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryža būtų rekonstruota į žiedinę sankryžą, būtų skelbiamas viešas konkursas, o savivaldybės administracijos direktorius pasirašytų rangos darbų sutartį.

Buvusiam Panevėžio merui konservatoriui Vitalijui Satkevičiui knietėjo sužinoti ar žiedas nenumatomas pačiame miesto centre J.Basanavičiaus ir Vilniaus gatvių sankirtoje. Jam buvo atsakyta, kad šioje miesto dalyje dėl susiformavusios infrastruktūros žiedinę sankryžą įrengti neįmanoma.

Demokratas Rimantas Ridikas tikino, kad pernelyg didelė prabanga į vieną sankryžą sukišti 1,4 mln. eurų kai dar yra begalė žvyruotų gatvių.

„Čia tikrai ne prioritetas“,- sakė jis.

„Žaliasis“ Mantas Leliukas atsižvelgdamas į savo verslo interesus teigęs, kad iš J.Biliūno gatvės (važiuojant nuo Velžio kelio) pasukti į kairę beveik neįmanoma, išgirdo, jog savivaldybė jokio pasiūlymo rekonstruoti šią sankryžą nėra gavusi.

M.Leliukas sakė visiškai pritariantis žiedinių sankryžų įrengimui, nes dabartines išmaniaisiais šviesoforais reguliuojamas ir transporto kamščius sukeliančias sankryžas nesusikeikus pravažiuoti neįmanoma.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: