AINA.LT nuotr.

Dar vienai Panevėžio miesto savivaldybės struktūrai diagnozuotinas neįgalumas

Panevėžio miesto savivaldybėje ilgokai normaliai nefunkcionavus tarybos Etikos komisijai dėl valdančiosios daugumos su meru Ryčiu Mykolu Račkausku priešakyje nenoro komisijos pirmininko posto perduoti opozicijos atstovei, dabar dalinis neįgalumas diagnozuotinas ir Kontrolės komitetui. Tarybos nario mandato atsisakius praėjusią kadenciją Kupiškio rajono savivaldybės administracijai vadovavusiam konservatoriui Mariui Milašauskui Kontrolės komitetas liko be pirmininko.

Pastarajame Panevėžio miesto tarybos posėdyje prisiekė nauja pagal TS-LKD sąrašą išrinkta tarybos narė – viena iš ilgamečių Panevėžio darbo biržos ir užimtumo tarnybos vadovių Audronė Biguzienė. Ji pakeitė gegužės pabaigoje tarybos nario mandato atsisakiusį M.Milašauską, kuris vadovavo Kontrolės komitetui, o taip pat dirbo Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų komitete.

Audronė Biguzienė (Asm. archyvo nuotr.)

Vienu iš pirmųjų tarybos darbotvarkės klausimų naujoji tarybos narė A.Biguzienė buvo patvirtinta Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų komiteto nare, opozicijai daugiausiai klausimų kilo dėl Kontrolės komiteto ir vadovavimo jam. Ji stebėjosi, kad komiteto vadovu lieka iš tarybos pasitraukęs M.Milašauskas.

Opozicijos atstovams buvo paaiškinta, kad mandato netekęs tarybos narys automatiškai netenka visų pareigų komitetuose ir komisijose, o kandidatą į Kontrolės komiteto pirmininkus gali siūlyti tik frakcija, surinkusi atitinkamą jį palaikančių politikų parašų skaičių. Dabar gi A.Biguzienė nėra jokios frakcijos narė.

Per beveik iki pavakario trukusį tarybos posėdį Konservatorių frakcija suskubo taisyti padėtį. Jau pasibaigus posėdžiui Konservatorių frakcijos lyderė Indiana Grigienė informavo, kad A.Biguzienė oficialiai tapo frakcijos nare. Kitu pareiškimu taryba buvo informuota, kad dešimties opozicijos atstovų grupė A.Biguzienę kelia kandidate į Kontrolės komiteto pirmininkės postą.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: