PPPAR nuotr. 

Darbą pradėjo naujasis Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas

Nuo šiandien, lapkričio 2 dienos, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialui vadovauti pradėjo Jurgis Dumbrava. Jis pakeitė ilgametį filialo direktorių Sergejų Rybakovą.

Naujasis Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas sako, kad laukia daug darbų, o svarbiausias – susipažinti su visais rūmų nariais bei padidinti narių skaičių.

Grįžo į žinomą terpę

Naujai paskirtas Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas J. Dumbrava sakė, kad, prieš tapdamas filialo vadovu, vadovavo Valstybinei energetikos inspekcijai. „Pasikeitimas – susijęs su gyvenamąja vieta. Gyvenu Utenoje, šeima čia gyvena, o darbas – sostinėje. Tekdavo nemažai važinėti ir gyventi Vilniuje. Tai ir buvo pagrindinis akstinas grįžti į Uteną, nes planų persikelti į sostinę nebuvo. Kitas dalykas, Uteną ir jos regioną gerai žinau. Juolab, kad visa ankstesnė darbinė veikla buvo susijusi su Utena. Ilgą laiką dirbau Elektros tinklų sistemoje“, – pasakojo apie praeitį J. Dumbrava ir sakė, kad Uteną laiko gimtuoju miestu, nors gimė Zarasų rajone.

Pasak J. Dumbravos, ankstesnės darbovietės – naudingos. „Esu gerai susipažinęs su Utenos regiono verslais, pažįstų daugelį verslininkų. Gerai žinau Utenos savivaldybę, jos vadovus. Ryšiai geri, todėl ir nusprendžiau grįžti į man žinomą terpę“, – atviravo jis ir juokavo, kad Utenoje jaučiasi geriau nei sostinėje.

Verslas stabilus

Pasiteiravus, kokia verslo padėtis Utenos regione, Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovas aiškio: „Verslo atžvilgiu, padėtis nėra bloga, nors užsienio investicijų prasme – nesame pirmaujanti. Bedarbystės procentas nėra didelis, tačiau verslo plėtrą reikėtų skatinti. Visos žinomos Utenos įmonės – Utenos trikotažo, ir mėsos, ir alaus – laikosi neblogai ir dirba stabiliai. Gerai dirba norvegų „Nosted mechanikos“ įmonė, kurioje dirba apie 200 darbuotojų. Ir kiti verslai pakankamai gerai klesti. Turizmo sritis labai išplėtota. Bėda su žmonėmis – jų sumažėjo, bet tai visos Lietuvos problema.“

Pirmas darbas – susipažinti su nariais

Naujai paskirtas Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovu J. Dumbrava sako, kad pirmiausiai susipažins su Rūmų nariais. „Daug ką pažįstų, bet turiu planą nuvykti į kiekvieną įmonę ir asmeniškai susipažinti, pasikalbėti ir sužinoti kuo gyvena. Noriu žinoti, kokios problemos kamuoja, kaip jas spręsti. Taigi, pirmasis darbas – sužinoti, kas yra Rūmų nariai. Jų yra nemažai – apie 60. Utenos filialui be Utenos priklauso Anykščių, Zarasų, Ignalinos, Molėtų rajonai ir Visaginas. Dar labai svarbus darbas laukia – padidinti narių skaičių. Teks kalbinti verslo atstovus ir jiems aiškinti, kokie privalumai, nauda laukia tapus Rūmų nariu“, – aiškino apie pirmuosius darbus J. Dumbrava.

Biografija

Jurgis Dumbrava gimė Sauliakalnio kaime, Zarasų rajonas.

1963−1974 m. mokėsi Zarasų vidurinėje mokykloje, 1974−1979 m. studijavo Kauno politechnikos instituto Elektrotechnikos fakultete, įgijo inžinieriaus elektriko kvalifikaciją.

1979−1983 m. Utenos elektros tinklų relinės apsaugos, automatikos ir matavimų tarnybos inžinierius, 1983−1989 m. Energetikos priežiūros Utenos tarprajoninio skyriaus viršininko pavaduotojas, Energijos realizavimo įmonės Utenos skyriaus viršininkas, 1989–1993 m. Utenos elektros tinklų direktoriaus pavaduotojas ekonomikai ir realizacijai, nuo 1993 m. direktorius, AB „Rytų skirstomieji tinklai“ filialo „Utenos elektros tinklai“ direktorius, AB „Rytų skirstomieji tinklai“ Utenos regiono direktorius, 2008–2010 m. AB „Rytų skirstomieji tinklai“ Turto valdymo departamento direktorius, 2011–2012 UAB „OR Consulting“ energetikos ekspertas, 2012 UAB Utenos Indra komercijos direktorius, nuo 2015 metų pabaigos vadovavo Valstybinei energetikos inspekcijai.

1995−1997 m. Utenos rajono savivaldybės tarybos narys. 2012 Vilniaus Arbitražo Energetikos arbitras, mediatorius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *