Darbas užsienyje be patirties atveria galimybę užsidirbti bei plėsti akiratį

Turbūt dažnas, kas rytą arba, geriausiu atveju, 5 kartus per savaitę, keldamasis, pavydžiai užmeta akį į savo saldžiai snaudžiančią murklę ir atsidūsta. Taip, nori nenori, dirbti tenka visiems. Kur kas blogesnė situacija, kai, atrodo, galėtum ir tu saldžiai miegoti (juk dirbti tai nereikia!), tačiau protas bei sąžinė to neleidžia daryti ir ragina leistis į darbo paieškas. Atrodo, lengviau pasakyti, tačiau, ką daryti, kai visuose skelbimuose kaip vienas pagrindinių reikalavimų yra nurodyta darbo patirtis, o tavo CV jos nei „su žiburiu nerasi“? Išeitis – darbas užsienyje be patirties: galimybė, kurią savo darbuotojams siūlo tarptautinė personalo atrankos ir įdarbinimo agentūra „HEADEX Group“.

Ar darbas be patirties užsienyje – misija įmanoma?

Tikrai taip. Nuraminsime, jog, pasirinkę „HEADEX Group“ kaip savo partnerį kelionėje sėkmingos karjeros link, nepateksite į tą užburtą ratą, kai, atrodo, patirties reikalauja visi, tačiau niekas nenori suteikti galimybės šios įgyti. „HEADEX Group“ bendradarbiauja su daugybę įvairių sričių (prekybos, gamybos, logistikos, klientų aptarnavimo) įmonių, turinčių laisvų darbo vietų skirtingose pozicijose, tad, iš galimų pasiūlymų, tikrai rasite sau priimtiniausią variantą.

Tiesa, darbas užsienyje be patirties neretai susijęs ir su įvairiomis abejonėmis ar net baimėmis. Nusiraminkite: jūs tikrai nebūsite „įmesti“ į nepažįstamą „virtuvę“ ir palikti likimo valiai. Apmokymai organizuojami darbo vietoje, o, iškilus bet kokioms problemoms, susijusioms su darbine veikla, visada galėsite drąsiai kreiptis į savo tiesioginį darbdavį, tai yra „HEADEX Group“. Būtent šis veiklos aspektas, nukreiptas į nuolatinį ryšio palaikymą su savo darbuotojais, ir yra vienas iš didžiausių privalumų, dėl kurių „HEADEX Group“ vertinama kaip įdarbinimo paslaugų teikėjas.

Kokiose pozicijoje galima darbintis be patirties?

Tikriausiai sutiksite, jog yra darbų, kuriuos atlikti galima patikėti tik asmeniui, šioje srityje „pasikausčiusiam“ tiek teoriškai, tiek praktiškai. Vienas tokių pavyzdžių – šaltkalvis. Tai – specialybė, paklausi bei gerai apmokama tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Tačiau „HEADEX Group“ darbo skelbimų  „bagaže“ apstu laisvų darbo vietų, kuriose norint dirbti, nereikia būti kurios nors srities profesionalu.  Savaime suprantama, jog, pavyzdžiui, į prekių surinkėjo, krovėjo, sandėlio darbuotojo, pakuotojo, gamybos ar pagalbinio darbuotojo galėtų kandidatuoti kiekvienas, degantis noru dirbti.

Darbas užsienyje be patirties – puiki galimybė užsidirbti bei praplėsti akiratį susipažįstant su svečia šalimi kiekvienam, pradedant studentu, ieškančiu sezoninio darbui ir baigiant pavieniu asmeniu ar pora, norinčia save išbandyti visiškai kitoje veiklos srityje. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: