Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos Darželiams ir mokykloms pristatytos inovatyvios technologijos

Darželiams ir mokykloms pristatytos inovatyvios technologijos

0

Panevėžio miesto savivaldybėje vykusiame renginyje ikimokyklinio ugdymo bei švietimo įstaigų vadovams pristatytos inovatyvios technologijos skirtos darželiams ir mokykloms.

Įstaigų vadovai turėjo progą ne tik išgirsti apie šiuolaikines technologijas, bet ir pamatyti interaktyvias edukacines grindis, susipažinti su interaktyvaus ekrano “SMART” galimybėmis, Be to, Panevėžio miesto ugdymo įstaigų vadovai pirmieji Lietuvoje susipažino su “Edbot” robotu humanoidu, kuriuo pasinaudojant vaikai gali mokytis programuoti.

„Įvertinus ketvirtosios pramonės revoliucijos pulsą, darbuotojus darbo rinkai turime pradėti ruošti nuo darželio diegiant inovatyvias technologijas ugdymui ir mokymui. Labai tikiuosi, kad darželių ir mokyklų vadovai susidomės naujausiomis technologijomis ir diegs jas savo įstaigose“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Taip pat, susitikimo metu, įstaigų vadovams, buvo pristatyta galimybė įsigyti visą UAB “Biznio mašinų kompanija” siūlomą įrangą per kelis metus, taip palengvinant švietimo įstaigoms galimybę naudotis pačiomis naujausiomis, šiuolaikinėmis technologijomis.

UAB “Biznio mašinų kompanija” tikslas – integruoti inovatyvias technologijas į kasdieninį žmonių gyvenimą. Kompanija siekia, kad žinių įsisavinimas būtų visapusiškai įtraukiantis, inovatyvus, dinamiškas ir todėl – gilesnis.

 

Komunikacijos skyrius

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.