Lietuvos naujienosSveikata

Dažnas vyrų šlapinimasis – rimta problema?

Dažnas šlapinimasis vyresnio amžiaus vyrų tarpe yra gana įprastas dalykas su kuriuo kovoti gali ir turi kiekvienas. Kol vieni gyvena su šiuo simptomu, tuo tarpu kiti supranta, kad tai tikrai nėra normalu. Kuo greičiau kreipsitės į gydytoją – tuo greičiau pavyks išspręsti iškilusias problemas ir vėl gyventi ramiai. Juk dažnas šlapinimasis, juolab, jei skauda šlapinantis – nėra normalu (daugiau informacijos: https://www.homosanus.lt/daznas-skausmingas-slapinimasis)

Nors šlapimo takų infekcijos vyrus kankina labai retai, tačiau tokių atvejų pasitaiko. Tuomet jokiu būdu nereikia užsiimti savigyda, kadangi dažnai tai sukelia dar daugiau problemų  nei yra šiuo metu. Dažniausiai šlapimtakių uždegimas yra gydomas  antibiotikais, kuriuos išrašo gydytojas. Šią ligą išduoda noras nuolatos šlapintis net ir tokiu atveju, kai šlapimo pūslė yra tuščia. Taip pat kai kurie vyrai teigia jaučiantys labai malonų skausmą ir deginimą. Tiesa, ši liga kartais gali būti sumaišoma su prostata, kurią būtina gydyti, kadangi negydant galima susirgti prostatos vėžiu. Dažniausiai prostata pasireiškia noru šlapintis naktį, kai atrodo, kad žmogus turėtų ramiai miegoti. Štai todėl ši liga kankina ne tik fizinį kūną, tačiau kenkia ir žmogaus psichikai, kadangi vyrai neišsimiega, jaučiasi dirglus. Taip pat pastebima ir labai silpna šlapimo srovė, kuri trūkčioja. Dėl to būtina kreiptis į gydytoją, kadangi tik gydoma prostata sumažins nemalonius simptomus ir tuo pačiu padės puikiai jaustis.

Taip pat dažną šlapinimąsi iššaukia ir cukrinis diabetas, ryškus gretimas požymis – tai, kad šlapimo kvapas yra saldus. Tai yra pagrindinis rodiklis, kuris be jokių tyrimų gali nurodyti cukrinio diabeto ligą. Vėlgi, šiuo atveju pačiam susitvarkyti su liga nepavyks, tad būtina kreiptis į specialistą, kuris pasiūlys sėkmingą kompleksinį gydymą.

Kad ir kokios ligos kankina vyrus – pasveikti nėra sudėtinga. Svarbiausia kuo skubiau kreiptis į gydytoją, kuris paskirs tinkamiausią gydymo metodą ir leis vėl džiaugtis gyvenimu.

Pagal Homo Sanus


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button