Laisvalaikis - Mada - 2020-10-14

Dažniausios vyrų stiliaus klaidos

Formuodami savo įvaizdį nei vienas iš mūsų neišvengia klaidų – jų gali pasitaikyti net ir tiems, kurie savo stiliui skiria ypatingai daug dėmesio. Kai kurie tokie ne visai teisingi pasirinkimai kartojasi pas daugelį vyrų, todėl labai lengvai galima sudaryti dažniausiai pasikartojančių stiliaus klaidų sąrašą. Su juo vertėtų susipažinti net ir tuomet, jei manote, kad atrodote nepriekaištingai – gali būti, jog apie kai kuriuos nuklydimus net nebuvote susimąstę.

Atsegama pernelyg daug marškinių sagų

Sutinkame, jog vilkint iki viršaus susagstytus marškinius be kaklaraiščio, rizikuojama atrodyti šiek tiek keistai, tačiau turėtumėte būti atsargūs leisdamiesi žemyn. Geriausia, jei neleisite sau atsegti daugiau kaip dviejų sagų. Leisdamiesi dar žemiau, rizikuosite atrodyti neprofesionaliai, o galbūt – net ir šiek tiek amoraliai, tad verčiau į šią taisyklę pažiūrėti pakankamai rimtai.

Prie kostiumo derinamos sportinio stiliaus kojinės

Sportinio stiliaus (o ypač – baltos spalvos) kojinės atrodo gan pigiai, lengvai slysta ir visiškai nedera prie klasikinės aprangos, tad jeigu nesiruošiate išbėgti į aikštelę, verčiau jas palikite treniruotėms. Vietoj jų prie kostiumo daug labiau derės juodi ar rudi jų modeliai. O jeigu mėgstate išsiskirti iš minios, pagalvokite ir apie spalvingas, žaismingas kojines – bet koks variantas bus geresnis nei tas, kurį dažniausiai avite sportuodami.

Marškiniai labiau primena maišą

Tokia situacija ypač išryškėja tuomet, kai nusprendžiate juos susikišti į kelnes – jei visi jų šonai „kabo“, o Jūs atrodote tarsi priaugęs kelis kilogramus, vargu, ar iš tiesų vilkite Jums labiausiai tinkantį dydį. Žinoma, jei marškiniai bus pernelyg aptempti, žavingiau tikrai neatrodysite, tačiau jei kruopščiai rinksitės matmenis ir pirmenybę teiksite tiems rūbams, kurie Jums tinka čia ir dabar, bet tokių panašių klaidų pavyks išvengti.

Formuojamas paaugliškas įvaizdis

Suplėšyti ar labai aptempti, skinny tipo džinsai, šmaikščiais piešiniais papuošti marškinėliai ir kitos panašios detalės asocijuojasi ne su jaunatviškumu, o su vaikiškumu – jei tokio įvaizdžio norisi išvengti, reikėtų jų atsisakyti. Tai nereiškia, kad lygiai taip pat reikia atsisveikinti ir su bet kokiais ryškiais ar įdomiais sprendimais – net ir pakankamai solidus įvaizdis gali būti unikalus. Pavyzdžiui, net ir su elegancija dažnai siejami vyriški paltai gali būti pačių įvairiausių spalvų ir kirpimų, taigi šiek tiek pasistengus Jums pavyks atrodyti ir solidžiai, ir originaliai.

Persistengiama su aksesuarų skaičiumi

Ant vienos rankos nešiojate laikrodį, kitą riešą papuošėte visiškai kitokios stilistikos apyranke, į batus įsirišote spalvotus raištelius, o visą šį ansamblį užbaigėte masyvia grandinėle ir dideliu žiedu? Vargu, ar tokį įvaizdį būtų galima pavadinti labai skoningu. Nors aksesuarai yra vienas iš būdų atskleisti savo asmenybę, tai vienas iš tų atvejų, kai mažiau visgi reiškia daugiau. Tad verčiau dalį tokių puošmenų palikite kitam kartui ir pasirinkite kelias žaviausias detales, kurios taipogi dera tarpusavyje. Platų drabužių ir aksesuarų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Nešiojamas susidėvėjęs diržas

Kokybiški odiniai diržai patikimai gali tarnauti dešimtmetį ar net kelis, tačiau galiausiai ateina metas su jais atsisveikinti. Jei Jūsų diržas itin senas ir nudilęs, o Jūs neketinate formuoti maištininko įvaizdžio, reikėtų pagalvoti apie naują aksesuarą – tuo labiau, kad apie pokyčius ir vėlgi nebereikės galvoti ilgus metus.

Pernelyg daug dėmesio skiriama prekiniam ženklui

Taip, žymūs prekiniai ženklai dažnai yra siejami su kokybe ar netgi šiokia tokia prabanga, tačiau klystate, jei manote, jog ryškus, didžiąją dalį drabužio užimantis logotipas bylos apie aukštus Jūsų standartus. Priešingai, pasirinkę tokius rūbus, rizikuosite atrodyti pakankamai neskoningai. Jei iš tiesų esate linkę investuoti į aukštos kokybės aprangą, užteks, jei ji bus papuošta visiškai minimaliu logotipu – juk kokybę galima atskleisti ir su mažomis detalėmis.

Apatiniai marškinėliai yra pernelyg gerai matomi

Dėvėti apatinius marškinėlius tikrai nėra nusikaltimas – iki tol, kol jie, kaip ir Jūsų apatiniai, išlieka nematomi. Tokią informaciją surastumėte ir pagrindinėse etiketo taisyklėse. Jei visgi esate iš tų, kurie mėgsta atsisegti pirmas dvi marškinių sagas, rinkitės gilesnę iškirptę turinčius marškinėlių modelius: tokių variantų šiais laikais surasti tikrai nėra sudėtinga. Taip išvengsite visiškai nereikalingų horizontalių linijų, kurios gali iškraipyti Jūsų kūno proporcijas.

Basutės avimos kartu su kojinėmis

Tai – daugeliui jau žinoma, tačiau vis dar dažnai pasikartojanti klaida. Turėtumėte įsidėmėti, jog basutės yra vasariška avalynė, kurią reikia avėti basomis kojomis – taip ne tik jausitės patogiai, bet ir atrodysite stilingai. O jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių nemėgstate vaikščioti be kojinių, vertėtų pagalvoti apie gerai kvėpuojančią, tačiau uždarą avalynę.

Jei pavyks išvengti visų šių stiliaus klaidų, daug paprasčiau ir tikslingiau galėsite suformuoti bet kokį savo įvaizdį – tuomet neigiamų aspektų jame įžvelgti bus ypatingai sunku. Nors visuomet patariama išlikti savimi, yra keletas taisyklių, kurioms nevertėtų nusižengti – pasistenkite jas visas įsidėmėti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: