Laisvalaikis - Pramogos - 2015-05-13

„Def Leppard“ sulaukė A. Mamontovo kvietimo sudalyvauti Gatvės muzikos dienoje

Jau šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantys britų rokeriai „Def Leppard“ šiąnakt sulaukė oficialaus kvietimo apsilankyti Gatvės muzikos dienoje. Šio muzikinio projekto iniciatorius ir organizatorius Andrius Mamontovas roko legendas pakvietė pasivaikščioti muzikoje skendinčiomis Vilniaus gatvėmis ar net patiems prisijungti prie muzikantų.

Jau devintąjį kartą šalyje vyksianti Gatvės muzikos diena kasmet sutraukia gausų būrį ne tik naujai prakutusių muzikantų, bet ir scenos profesionalų.  Geriausius savo kūrinius ankstesnėse Gatvės muzikos dienose yra atlikę „SKAMP“, „Sheep Got Waxed“, „Freaks on Floor“ ir daugybė kitų, tačiau pasaulinio dydžio žvaigždes prisijungti prie gatvės muzikantų organizatoriai pakvietė pirmą kartą. Liudininkų teigimu, Gatvės muzikos dienos renginiuose anksčiau yra lankęsi ir Steve Tyler bei Peter Gabriel.

„Def Leppard“ į Vilnių atvyksta likus dienai iki koncerto, todėl jei viskas vyks sklandžiai, visai gali būti, kad Gatvės muzikos dienoje išvysime ir šiuos parako nestokojančius rokerius. Nors grupė oficialaus atsakymo dar nepateikė, tačiau be galo apsidžiaugė šiuo kvietimu“, – sako „Seven Live“ generalinis direktorius Juras Vėželis.

Šiuo metu groti Vilniaus gatvėse, kiemuose, skveruose ir aikštėse užsiregistravo daugiau nei 160 dalyvių, tarp kurių net 36 muzikantai iš Armėnijos, Gruzijos, Ukrainos (Krymo), Italijos ir Estijos. Čia sutiksime ir Lietuvos roko legendas „Poliarizuoti stiklai“, Domantą Razauską su grupe, daugybę kitų jaunų ir perspektyvių muzikantų, mokyklos chorų, didžėjų.

Jei visame pasaulyje garsūs „Def Leppard“ nespės sudalyvauti Gatvės muzikos dienoje, jų išskirtinį pasirodymą organizatoriai kviečia stebėti „Siemens“ arenoje jau šį sekmadienį, gegužės 17 dieną. Koncerto pradžia – 20 val.  Bilietus į šį koncertą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose, internetu www.tiketa.lt bei nemokamoje „Tiketa“ programėlėje, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse.

 

Andriaus Mamontovo laiško tekstas:

Sveiki, DEF LEPPARD,

Mano vardas Andrius Mamontovas.

Esu muzikantas ir tekstų autorius.

Kiekvienais metais kartu su savo komanda organizuojame Gatvės muzikos dieną.

Ji vyksta daugiau nei 50 Lietuvos miestų, taip pat Gruzijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse.

Kiekvienos gegužės trečiąjį šeštadienį tūkstančiai žmonių išeina į savo miestų gatves ir groja ką tik panorėję. Nėra jokios atrankos ar konkretaus muzikos stiliaus. Kviečiami visi.

Mums būtų didelė garbė, jei Jūs ateisite pasivaikščioti Vilniaus gatvėmis (o galbūt net atliksite kažką, jei jausite tam tinkamą atmosferą).

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: