Dėl neatsargiai lepteltos frazės Broniui Bradauskui gresia apkalta?

Garsi ekonomistė Aušra Maldeikienė ketina skųsti Seimo milijonierių Bronių Bradauską. Pasak ekonomistės, Seimo narys pats pripažino, kad vis dar valdo verslą ir gauna iš to pajamų, nors parlamentarams tokią veiklą draudžia Konstitucija.

Kad vis dar valdo verslą socialdemokratas B. Bradauskas prasitarė šio sekmadienio „Info TV“ laidoje „Diagnozė: valdžia“.

„Manęs dažnai klausia, kaip jūs savo verslą sugebate tvarkyti, o valstybės – ne. Aš sugebu savo verslą tvarkyti todėl, kad esu ten vienas. Ir neturiu jokių porininkų, aš vienas ir žinau, kaip tvarkyti“,– atviraus B. Bradauskas.

Milijonus valdančio parlamentaro neatsargiai ištarta frazė neprasprūdo pro A. Maldeikienės ausis. Ji sako, kad dėl tokio prisipažinimo B. Bradauskui gali būti pradėta ir apkalta.

„Šitas ponas prisipažino, kad pažeidžia Konstituciją ir gyvena iš verslo pajamų. Aš kreipsiuosi kur priklauso, reikia išsiaiškinti kaip tai vyksta. Konstitucija draudžia Seimo nariui gyventi iš verslo pajamų ir užsiimti verslu. Jis ne verslininkas – jis Seime“, – aiškins A. Maldeikienė.

Socialdemokratą toks grasinimas išves iš kantrybės.

„Be savo knygų jūs nieko neskaitote ir kalbate nesąmones. Užsiimate populizmu, o kaip ekonomistė esate nuliniame variante – jūs absoliučiai nieko nesugebate sukurti“,– pratrūks B. Bradauskas.

„Seimo narių kategorijos yra dvi: arba neišsilavinę, arba labai godūs. Bradauskas patenka į abi“, – atšaus A. Maldeikienė.

Karštą diskusiją įsižiebė verslininkams ir ekonomistams vertinant pirmuosius lietuvių metus su euru. Nors dauguma žmonių skundžiasi, kad viskas brango, tiek valdžios atstovai, tiek ekonomistai tikina, jog brangimas vyksta tik žmonių galvose.

„Tai yra mitas. Tikrai dėl to nereikia nieko kaltinti. Lietuvoje pragyvenimo lygis negali didėti nedidėjant kainoms. Jei norime gyventi kaip europiečiai, turime susitaikyti, kad paslaugos brangs. Pykti reikia nebent dėl savo neišprusimo“, – sako ekonomistas Nerijus Mačiulis.

Visgi verslininkai atvirai pripažins, kad kainas pakėlė.

„Kainas kėlėme prieš euro įvedimą. Restoranų verslas priklausomas nuo tiekėjų. Tiekėjai kelia kainas, mes turime reaguoti. Bet kainas kėlėme tikrai ne šimtais procentų“,– tikina verslininkas Kristupas Baublys.

„Pabrango, pabrango – čia Lietuva, čia lietūs lyja“,– B. Bradauskas pripažins, kad valdžia ramino žmones, nors gerai žinojo, kad bent jau paslaugos tikrai brangs.

Kas laidoje pravirkdys kietą žodį mėgstančią A. Maldeikienę? Kodėl B. Bradauskas laidoje iš piniginės išsitrauks 100 eurų? „Diagnozė: valdžia“ sekmadienį, 19:30 per „Info TV“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: