Komentarai

Dėl sistemingai vykdomos destrukcijos Panevėžio mieste

Trečius metus matome primityvaus politinio populizmo pavyzdžius. Absoliučia dauguma atvejų tai yra tiesiog nekompetencijos pavyzdys, demonstruojantis arba nuoširdų neišmanymą, arba paprasčiausią beatodairišką politinės naudos siekimą, paminant miesto interesus, kuriuos mes visi įsipareigojome ginti.

Nepakankamai bendraujate su miesto bendruomene, nuolat kartoja politiniai oponentai, tačiau savivaldybių asociacija, lyg tyčia, Panevėžio miesto savivaldybei įteikia Auksinę krivūlę ir pripažįsta bendruomeniškiausia Lietuvoje.

Kitas pavyzdys – Merą reikia nušalinti nuo pareigų, garsiai ir su patosu plyšauja jie ir… nedalyvauja jų pačių reikalavimu ir pagal galiojančius teisės aktus tuo klausimu sudarytoje komisijoje. Negana to, vienas iš komisijos narių motyvuoja nedalyvavimą tuo, kad jai pirmininkauja netinkamas žmogus, nors pats už jį balsavo.

Tai tik pora pavyzdžių, tačiau jie puikiai charakterizuoja veikimą, kurį sunku vertinti kitaip nei sistemingą, akivaizdžiai destruktyvų bei stabdantį pozityvius pokyčius Panevėžyje.

Ar tai apsunkina miesto atsinaujinimą? Žinoma, nes savivaldybės Taryba ir administracija buvo, yra ir, ko gero, toliau bus privesta beprasmiškai gaišti brangų laiką reaguojant į populistinę demagogiją.

Ar tai sustabdys miesto atsinaujinimą? Tikrai ne, kad ir kaip kai kam to norėtųsi.

Ar tai sukraus politinių dividendų triukšmaujantiems vardan triukšmo? Vargu, bet kiekvienas elgiasi pagal savo supratimą.

Belieka apgailestauti, kad tokiu veikimu jie nuvilia miesto bendruomenę, kuri po daugybės metų pagaliau atgauna pasididžiavimą savo miestu ir aktyviai įsijungia į jo atsinaujinimo procesus.

Šioje situacijoje miestas vėl ir vėl susiduria su nesibaigiančiais, beprasmiškai kuriamais sunkumais, modeliuojamais tų, kurie destrukciją suvokia kaip pagrindinę savo funkciją. Jei toks tikslas – ką padarysi, tačiau triukšmauti, deja, ir yra viskas, kas jiems sekasi. Vargu, ar tai normalu. Vargu, ar to iš jų tikėjosi panevėžiečiai.

 

Panevėžio miesto savivaldybės Tarybos valdančioji dauguma

2017 m. spalio 19 d.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.