Dėl skiepų – skyrybų grėsmė garsios papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės šeimoje

Nesutarimai dėl skiepų kursto visuomenės karus ir netgi griauna šeimas.  Garsi papuošalų  kūrėja Elvyra Monginienė  –  prieš skiepus. Prieš keletą mėnesių lengvai persirgusi koronavirusu  ji  tiki natūraliu imunitetu ir net pasibaigus galimybių pasui nesiruošia skiepytis. Nė už ką neleisianti skiepyti ir savo vienuolikmečio sūnaus.  Tuo metu jos vyras – už skiepus.

Jau šį vakarą, LNK laidoje „KK2 penktadienis“ Elvyra prisipažins: jos šeimoje dėl skiepų kyla didelių nesutarimų. „Mano vyras, kai aš susirgau, mane apkaltino, kad aš užkrėčiau visą šeimą. Kai sužinojo, kad mano testas teigiamas, per tris metrus atšoko“. Elvyra sako koronavirusu sirgusi lengvai, tiesa, net 10 dienų. Lengva forma prasirgo ir sūnus. Tikėdama, kad skiepai – žalingi ir juos vadinanti moksliniu eksperimentu Elvyra sako tikrai neskiepysianti savo sūnaus, o ultimatumus šeimoje spręs paprastai : „ Jei kas, aš pasiimu vaiką ir išeinu“.  Elvyra neabejoja: jeigu nuomonės su vyru ir toliau taip kardinaliai skirsis, galimos netgi skyrybos.  „Aš pagimdžiau ne tam, kad su mano vaiku būtų daromi eksperimentai“, – sako ji.

Iki kovo mėnesio Elvyra sako turinti galimybių pasą. Tačiau, kai jo galiojimas pasibaigs tikisi… vėl susirgti koronavirusu.

Verslininkas ir knygų autorius Mariui Jovaišai girdėti tokias kalbas – kraupu. „Didžiausia veidmainystė yra ta, kad, kai jums kas nors atsitinka, jūsų vaikams kas nors atsitinka, jūs lekiat į ligonines, lekiat į reanimacijas, puolat gydytojams po kojom, kad jie darytų viską, naudotų ką tiktai jie gali. Tada jie leidžia imunosupresantus, seroidus, hormonus, kurių poveikis daug kenksmingesnis, kad tik ištrauktų tą jūsų vaiko gyvybę ar jūsų paties. O čia staiga jau jūs turite kompetencijų spręsti, kad čia jūsų neįtikina, gal klinikiniai tyrimai kreivai padaryti buvo, gal koksai Bilas Geitsas čia jus visus čipuoja. Čia yra apgailėtinai, tai, kas vyksta“, – Elvyrai ir kitiems skiepų skeptikams atvirai rėš 4 vaikų tėtis.

Marius Jovaiša Elvyrai ir jos bendraminčiams pasiūlys ir dar vieną alternatyvą. „Jeigu žmogus yra toks kietas „bičas“ ar mergina, kad atsisako valstybės jam duodamo nemokamai skiepo, tai aš jiems siūlau pasirašyti išsižadėjimą, kad jie nesutikdami to skiepo imti, nesutinka ir valstybės gydymo priimti. Ir kai gausite sąskaitą po 8000 už dieną reanimacijoje, tai ta barvūra, manau, greitai išnyks“.

Karšta ir labai aktuali diskusija su garsiausiais gydytojais ir griežtą nuomonę turinčiais visuomenės atstovais – jau šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: