Prokuraturos.lt nuotr.

Dėl šūvio bičiuliui į galvą iš neteisėtai laikyto ginklo panevėžietis siunčiamas už grotų

Panevėžyje 37 metų vyras nuteistas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo ir neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu bei šaudmenimis. Jam skirta reali laisvės atėmimo bausmė ir piniginė bauda.

Pernai rugpjūtį į ligoninę Panevėžyje iš miesto pramonės rajono atvežtas jaunuolis su šautine žaizda galvoje. Sužeistasis buvo operuojamas, jam nustatytas sunkus sveikatos sutrikdymas. Ekspertai nustatė, kad buvo iškilęs pavojus jaunuolio gyvybei.

Iškart po įvykio policijos pareigūnai sulaikė įtariamąjį – kartu buvusį jaunuolio bičiulį A. Ž. Buvo surastas ir ginklas – 9 mm kalibro dujinis pistoletas bei 11 šovinių su guminėmis kulkomis. Leidimo jiems laikyti panevėžietis neturėjo.

Dėl šio įvykio ikiteisminį tyrimą atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, o jam vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Mantas Jurkėnas.

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmai, išnagrinėję baudžiamąją bylą, birželio 19 d. A. Ž. paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį dėl abiejų jam inkriminuotų nusikalstamų veikų. Sunkinančiomis aplinkybėmis teismas pripažino tai, kad minėtas asmuo yra pripažintas recidyvistu, o nusikalstamas veikas padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Subendrinęs bausmes su anksčiau kaltinamajam skirta ir neatlikta, teismas jam skyrė 5 metų laisvės atėmimo bausmę bei 2900 eurų baudą.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: