LaisvalaikisŽiniasklaida

Delfi TV” ateina į “Telia TV

Visi „Telia TV“ žiūrovai nuo šiandien gali žiūrėti naują, nemokamą „Delfi TV“ kanalą, kuris į bendrą kanalų sąrašą įtrauktas 11-uoju numeriu. Šis naujienų portalo ir didžiausios Lietuvoje legalaus turinio platformos bendradarbiavimas žymi naują televizijos raidos etapą Lietuvoje.

„Kai televizijos kanalai kraustosi į internetą, tai mažai ką stebina – jie siekia pritraukti didesnę auditoriją ir pasiūlyti žiūrovams patogiausią būdą žiūrėti jų mėgstamą turinį. Tačiau kodėl srovė negali tekėti ir kita kryptimi, tai yra, iš interneto į TV ekraną? Internetinės žiniasklaidos tapimas TV kanalu sujungia geriausias abiejų pasaulių savybes – aktualumą, operatyvumą ir žanrų įvairovę su išmaniosios televizijos valdymo patogumu, HD kokybe bei integralumu su kitais kanalais. Iš šios partnerystės išlošia tiek „Delfi TV“ žiūrovai, tiek „Telia TV“ klientai“, – sako „Telia“ privačių klientų vadovas Nortautas Luopas.

„Delfi“ generalinis direktorius Vytautas Benokraitis pastebi, kad žiniasklaidos kanalų transformacijos yra neišvengiamos, o didžiausią naudą iš to gauna žmonės. „Kaip televizijos, taip ir naujienų portalai turi stebėti ir analizuoti, ką auditorija vartoja ir eiti paskui ją. Mūsų tikslas – visą parą būti ten, kur yra skaitytojai ir žiūrovai, pateikiant jiems savo turinį. Tai mums ir suteikia naujoji partnerystė. Vaizdo turinio turime išties daug, pradedant aktualijų, informacinėmis, pramoginėmis ir gyvenimo būdo laidomis, baigiant tiesioginėmis sporto ir kitų renginių transliacijomis, taigi žmonės patys išsirinks, ką ir kada nori žiūrėti“, – sako V. Benokraitis.

Jis priduria, kad „Delfi TV“ kanalo koncepcija yra kitokia nei daugelio standartinių televizijų: šis kanalas yra apie tai, kas vyksta šiandien, čia ir dabar, o ne apie tai, kas vyko vakar.

Į visus „Telia“ televizijos planus įtrauktą HD raiškos „Delfi TV“ nuo šiol galės žiūrėti visi 237 tūkst. „Telia TV“ klientų. Naujasis kanalas bus prieinamas išskirtinai „Telia TV“ klientams. Kaip ir kitų kanalų, „Delfi TV“ transliacijas bus galima stabdyti, atsukti, prasukti, žiūrėti 14 dienų įrašus.

Anot N. Luopo, ši naujovė atliepia ir strateginį „Telia TV“ tikslą – agreguoti visą žmonėms aktualų turinį vienoje vietoje. „Telia“ pirmoji Lietuvoje pradėjo siūlyti filmų nuomą, festivalines „Kino pavasario“ juostas, o per pastaruosius metus į savo išmaniosios TV platformą įtraukė HBO ir „TVPlay Premium“ turinį. 

Švedijos telekomunikacijų grupė „Telia Company“ pernai taip pat paskelbė, kad iš Švedijos žiniasklaidos koncerno „Bonnier“ planuoja įsigyti kelis televizijos kanalus Švedijoje ir Suomijoje valdančią bendrovę „Bonnier Broadcasting“. Šiuo metu iš Europos Komisijos laukiama galutinio leidimo šiam sandoriui užbaigti.

„Filmų ir serialų nuomos paslaugos pastaruoju metu itin populiarėja. Vien HBO užsisakiusių klientų skaičius „Telia TV“ per paskutinius metus augo daugiau nei 7 kartus, „Kino klubo“ vartojimas per pastaruosius metus padidėjo net 4 kartus. Lūkesčius viršijo ir dar viena neseniai pristatyta paslauga „TVPLAY Premium“ – po nemokamo išbandymui skirto mėnesio didžioji dalis klientų liko su mokama paslauga. Kalbant apie papildomus kanalų rinkinius, tarp jų populiariausi sporto kanalai, transliuojantys krepšinio ir kitų sporto šakų varžybas“, – tendencijas aptaria „Telia“ privačių klientų vadovas.

„Delfi TV“ kanalu bus rodomos tokios laidos, kaip „Delfi Diena“, „Delfi Dėmesio centre su E. Jakilaičiu“, „Sveikatos receptas“, „Spausk gazą“, „Delfi garažas“, „Nepatogūs klausimai su Radistais“, „Nejaukiai su T. Sinickiu“, „(Ne)tobulos“, „Kasdienybės herojai su Rūta Lape“, „Boso valanda su S. Jovaišu“, „Verslo vlog‘as“, „Istorijos laboratorija“. Taip pat per šį kanalą bus galima žiūrėti Lietuvos krepšinio lygos, Nacionalinės krepšinio lygos, Karaliaus Mindaugo taurės, Moterų krepšinio lygos rungtynes, futbolo, ledo ritulio, tinklinio, vandensvydžio, rankinio ir kitų sporto šakų čempionatus bei rungtynes. Artėjant rinkimams, „Eurovizijai“, svarbioms konferencijoms ir kitiems renginiams „Delfi TV“ transliuos specialias aktualijų ir diskusijų laidas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close