Policijos departamento nuotr.

Demaskuota Biržų policijai melavusi mergina

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl melagingo pranešimo.

Dvidešimt trijų metų biržietė policijai pranešė, kad balandžio 11 d. apie 21 val. Biržuose, Vytauto g. namo kieme, automobilių stovėjimo aikštelėje, nepažįstamas jaunuolis spyrė į nugarą, jai pargriuvus, atėmė rankoje turėtą mobiliojo ryšio telefoną. Nuostolis – 100 eurų. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 straipsnio („Plėšimas“) 1 dalį.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, paaiškėjo, kad mergina melagingai pranešė apie žinomai nebūtą nusikaltimą ir davė melagingus parodymus apklausiama kaip nukentėjęs asmuo. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamai merginai bus pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 235 straipsnio („Melagingi skundas, pareiškimas, pranešimas, parodymai, išvados ir vertimas“) 1 d. ir pagal 236 straipsnio („Melagingas įskundimas ar pranešimas apie nebūtą nusikaltimą“) 1 dalį. Už melagingų parodymų davimą numatyti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: