Demokratiją pagal Leniną merui primins opozicijos dovana

Penktadienį vykęs rajono tarybos posėdis pradėtas dovanomis. Du posėdžius dėl mero Antano Vagonio elgsenos protestavusi opozicija sugalvojo „baiką“: rajono vadovui, kurį kritikavo dėl nedemokratinio elgesio, primenančio Lenino „demokratiją“, padovanojo didelį ir gražiai į medinius rėmus įrėmintą jo portretą. Jame – mero charakterį iliustruojanti poza, labai panaši į didžiojo tautų vado Lenino…

Dovaną teikęs opozicionierius Irmantas Travydis merui padėkojo, kad jis atėjo susitikti su opozicijos atstovais, o teikdamas portretą sakė, kad tai dovana „draugui merui“. A.Vagonis dovaną priėmė su šypsena, kaip ir opozicijos narių rankų paspaudimus – susitaikymo ženklą.

Kažkuris politikas iš salės replikavo, jog šį paveikslą reikia pakabinti salėje virš vėliavų, nes iki šiol ten nėra nei šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės portreto, nei valstybės herbo, kaip įprasta tokiose vietose.

Po kelių minučių skaitydamas tarybos Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos frakcijos taryboje pareiškimą, jog mandato atsisakiusį frakcijos vadovą Almantą Blažį keičia naujai prisiekusi Dijana Meškauskienė, A.Vagonis prajuokino salę: vietoj šios partijos trumpinio TS – LKD jis tyčia ar netyčia perskaitė TSKP (tarybų sąjungos komunistų partija)…

27 klausimų darbotvarkės rajono tarybos posėdis truko dvi valandas ir buvo neįprastai ramus bei konstruktyvus.

 

Aldona Minkevičienė

Nuotraukoje: Merui Antanui Vagoniui – opozicijos „saldainiukas: kaip susitaikymo ženklą Irmantas Tarvydis „draugui“ nuo opozicijos įteikė Lenino demokratiją atspindinčią rajono vadovo nuotrauką. A.Minkevičienės nuotr.

Rokiskis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: