Dešimtmetis šviesos

Panevėžio politikių klubas „Veiklios moterys“ (teisinė forma – asociacija) įkurtas 2006 m. kovo 7 d. balandžio 29 d. švęs dešimties metų jubiliejų. Kino centre „Garsas“, adresu Respublikos g. 40  17.30 val. vyks filmo „Dešimtmetis šviesos“ premjera. 

Klubas jungia mieste ir rajone veikiančių politinių partijų bei aktyvias nepartinės moteris.

MŪSŲ SIEKIAI IR UŽDAVINIAI

Aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime, telkti Panevėžio politinių partijų narius bei nepartinius aktyvius žmones bendrai veiklai;  sujungti klubo narius draugystės, geros bičiulystės ir savitarpio supratimo ryšiais; organizuoti renginius, susirinkimus ir pan. visais visuomenę dominančiais klausimais; skatinti kitiems padėti nusiteikusius žmones daryti tai be atlygio, laikytis aukštų etikos normų savo profesinėje, ūkinėje – komercinėje veikloje, visuomeniniuose darbuose ir asmeniniuose siekiuose; formuoti ir ugdyti narių pilietiškumą ir tautinę savimonę; bendradarbiauti su panašiais klubais, dalintis patirties ir idėjų sklaida Lietuvoje ir užsienyje; užsiimti labdaringa (filantropine) veikla.

VEIKLA

Intensyvios veiklos dešimtmetis paženklintas vyriausybinio lygio susitikimais, Europos savanorystės maratonais, edukacinėmis programomis, projektine veikla, seminarais, konferencijomis, dalyvavimu radijo ir TV laidose, skaitytais pranešimais. Daug dėmesio skirta sveikos gyvensenos propagavimui bei tautinių mažumų atstovų jungimui bendrai veiklai. Organizuoti įvairūs susitikimai, bendrauta su įžymiais lektoriais ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio, diskutuota socialiniais, kultūriniais bei politiniais klausimais, daug keliauta.

Tradiciniais tapo renginiai, skirti Tarptautinei šeimos dienai paminėti, padėkų vakarai miesto ir rajono gyventojams, labdaros vakarai – aukcionai, skirti talentingiems ir gabiems mokiniams bei onkologinėmis ligomis sergantiems ligoniams paremti. Lankomos moterys pataisos namuose, kūdikių ir vaikų globos namų ugdytiniai, senelių ir pensionatų gyventojai. Teikiama parama daugiavaikėms šeimoms, diabetu sergantiems vaikams, jauniems poetams. Remiama dokumentinių filmų, knygų leidyba, prisidedama prie masinių renginių rėmimo ir organizavimo. Kasmet prisijungiama prie Rožinio kaspino organizuojamų renginių. Premijuojami geriausių mokinių rašiniai. Daugiavaikių šeimų vaikai vežami į ekskursijas, geriausiems miesto pradinukams dovanoti bilietai į operetes, o vyresniems – į spektaklius. Teikta psichologinė pagalba moterims, patyrusioms smurtą ir patyčias, inicijuotas peticijų pasirašymas.

Klubo narės pagal pomėgius realizavo save projektinėje, viešųjų ryšių, socialinėje, politinėje bei kultūrinėje veikloje.

RYŠIAI

Bendradarbiaujama su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Kėdainių, Anykščių, Marijampolės, Rokiškio miestų ir rajonų moterų klubais.

Užmegzti ryšiai su Gruzija, Baltarusija, Ukraina, JAV, Latvija, Olandija, Švedija, Vokietija, Lenkija, Čekija, Estija, P.Korėja, Malta.

Maloniai kviečiame į filmo ,‚Dešimtmetis šviesos“ premjerą.

Prašymas svečiams: pinigų sumą, kurią planuojate išleisti gėlės žiedui ar puokštei, skirkite  Panevėžio gyvūnų globos draugijai. Pinigus galite pervesti į sąskaitą  LT477300010002379105

(įmonės kodas 193437187) arba, atvykus į šventę,  įdėti į tam skirtą aukų dėžutę.

Klubo prezidentė Danutė Kriščiūnienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: