Didingu foto projektu Glamelija žengia į vasarą

Mindaugas Jonušas

Gėlių salonas Gamelija visada siekia stebinti savo klientus ir gerbėjus. Šiais metais vasarą įmonė pasitinka su vasariškai valiūkiška fotosesija ir, kaip pati įmonės vadovė sako – prie šio foto stebuklo intensyviai ir profesionaliai dirbo visa komanda.

Talentingos fotografės Živilės kurtos nuotraukos su mažaisiais modeliais – nustebino net visko mačiusius fotomeno gerbėjus.

 Gėlių mergaitės vadinamas – ypatingu projektu. Nuotraukos teikia naujų sumanymų, kaip turėtų atrodyti mergaitės su gėlėmis palydinčios iškilmėse pageriamus asmenis. Vilniaus botaniko sode gimusi gėlių dėžučių vizija šiandien vadinama – išskirtiniu projektu, kuris šiuo nelengvu laiku buvo šviesus žvilgsnis į ateitį. Apie projekto kūrimo paslaptis ir užkulisius kalbamės su Glamelija vadove Aliona Ušanoviene ir fotografe Živile.

Koks buvo pagrindinis tikslas naujos fotosesijos? Atskleiskite, kokie nuotykiai laukė fotosesijos metu? Kaip gimsta foto menas jūsų įmonėje?

Aliona Ušanovienė –  Visų pirma, tai mūsų firminių gėlių dėžučių reklama. Nuotraukose galima pamatyti vieną iš mūsų elektroninės parduotuvės gėlių dėžučių. Tikslas – parodyti, kokios yra gražios ir žavingos mūsų įmonės floristų kurtos gėlių dėžutėse kompozicijos..

Kiekvienos fotosesijos metu įvyksta kažkas netikėto ir įdomaus, mes jau prie to pripratome. Fotosesijos dieną pasirinkome iš anksto, tą dieną turėjo būti geras oras, fotografuotis turėjome lauke. Su pasipuošusiomis mergaitėmis ir gėlių dėžutėmis atvykome į Kairėnų botanikos sodą, ir padarius vos keletą kadrų mus užtiko stiprus lietus.

 Sušlapusios, pasislėpėm pavėsinėje. Pasibaigus lietui tęsėm fotosesiją. Didžiulis rūpestis buvo, kad judrūs vaikai  lietingu oru neišsipurvintų baltų suknelių.

 Viskas prasideda nuo idėjos, vizijos. Apgalvojamas modelių įvaizdis, fotosesijos vieta. Už visus organizacinius reikalus atsakingas marketingo vadovas, mūsų floristai sukuria puokštes, kompozicijas. Galutinis rezultatas – nuostabios nuotraukos, prie kurių prisideda visa Glamelijos komanda, fotografas, plaukų stilistė, makiažo meistrė.

Kodėl nusprendėte prisidėti prie naujo projekto?

Živilė – Prisidėti prie naujo projekto nusprendžiau todėl , kad mane žavi vaikų fotografija ir pati labai norėjau visa tą  vaikystės ir besiskleidžiančių gėlių pasaką įamžinti. Nes tai yra neįkainojamos emocijos, dirbant su vaikais ir jau gavus galutini nuotraukos rezultatą, matyt kokie jie laimingi.

Kuo jis jums įdomus ir gali įkvėpti kitus?

 Živilė– Jis įdomus tuo, kad vaikai spinduliuoja nuoširdumu, savo natūralia  emocija, nemeluoja, reikšdami jausmus, ir tuo natūralumu gali įkvėpti kitus. Nes visa tai  atsispindi nuotraukose.

Šiame projekte dalyvavo ir jūsų, salono vadovės, dukra. Kokios emocijos užplūsta, matant rezultatą?

Živilė –  Mane užplūsta labai geros emocijos, aš didžiuojuosi ja už tai, kad prisidėjo prie šio projekto. Turės ateityje ką atsiminti.

Kaip pasikeitė jūsų požiūris į gėles, gerbiama fotografe, prisijungus prie floristų komandos?

 Živilė  – Mano požiūris į gėles labai nepasikeitė. Visa laiką gėlės man buvo grožio ir natūralumo simbolis. Gaivios ir kvepiančios gamta. Jos visur suteikia grožį. Bet fotomenas įamžina jų žydėjimą. Gėlės , nufotografuotos gali toli keliauti, patekti į atšiauraus klimato kraštus, jomis galima žavėtis ir pasibaigus  žydėjimui gamtoje. Gėlių ir vaikystės nuotraukos – terapijos priemonė, kai, dėl spalvų trūkumo, užklumpa slogios nuotaikos. Pažvelgi į nuotrauką ir net nepajunti, kaip veide atsiranda šypsena.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: