Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-04-14

„Didžiojo šou burbulas“ dalyviams patikėta neeilinė užduotis: ruošia specialiai sportininkams skirtą palaikymo dainą

Iki svarbiausio metų sporto renginio – Tokijo olimpinių vasaros žaidynių – lieka vis mažiau ir mažiau laiko, tad sporto tema tampa vis aktualesnė. Būtent su sportu susijusius pasirodymus šiam sekmadieniui ruošia TV3 ir Go3 projekto „Didysis šou burbulas“ dalyviai.

Tradiciškai, prieš savo asmeninius pasirodymus kiekvienos sekmadienio laidos pradžioje, dalyviai atlieka ir vieną bendrą kūrinį. Tačiau apie tai, kuo ypatingas bus šis, jie neįtarė iki pat trečiadienio popietės.

„Didžiojo šou burbulas“ vedėjas Mindaugas Rainys šiandien paskelbė, kad sekmadienį dalyviai atliks ką tik paruoštą, specialią palaikymo dainą, skirtą Lietuvos sportininkams, kurie dalyvaus Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse.

„Norėčiau, kad su šiuo kūriniu mes „užsikurtume“ ir ateitume tarsi į sporto varžybas. Jūs esate pirmieji, kurie jį atliks – galbūt jūsų balsai šį kūrinį ves visą vasarą ir padarys įsimintinu visai Lietuvai“, – intrigavo M. Rainys.

Dalyviai jau šiandien gavo naujojo kūrinio žodžius bei natas, tad iki sekmadienio jie visas pastangas dabar dės ne tik į savo pasirodymus – „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių laukia atsakingas pasiruošimas siekiant išmokti ir naująją palaikymo dainą „Mes galim“. Žodžius jai sukūrė Mindaugas Stasiulis, o muziką parašė kompozitorius Deivydas Zvonkus. Kaip dalyviams pasiseks atlikti kūrinį, pamatysite jau šį sekmadienį, o kol kas išgirsti jį galite čia.

Antradienį paaiškėjo ir tai, kokie bus asmeniniai kiekvieno dalyvio pasirodymai. Kūrybinę laisvę pasirinkti dainą apie sportą gavo šie „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai: Violeta DaQueen ir Augustas Paulionis-Auggi, Mia Pilibaitytė, Norbertas Liatkovskis, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Marius Jampolskis ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

Visiems kitiems daina atiteko burtų keliu. Radži sekmadienį turės atlikti Stasio Povilaičio dainą „Žirgai“, o Justinas Lapatinskas – savo mylimo atlikėjo Marijono Mikutavičiaus kūrinį „3 milijonai“. Neseniai susižadėję Žygimatas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė atliks grupės „Skamp“ dainą „Sportas“, o šokėjai Ievai Riepštaitei ir jos partneriui Justinui Mejeriui atiteko „Eurolygos“ himnas. Projekto naujokės Irenos Starošaitės laukia rimtas iššūkis – ji turės sudainuoti garsiosios Shakiros dainą „Waka waka“.

Tačiau tai – ne vienintelės geros naujienos sportui atsidavusiems žiūrovams. Šiandien paaiškėjo, jog Tokijo vasaros olimpines žaidynes jie galės sekti ne tik TV3 ir TV6 kanalais, bet ir platformoje TV3 Play ir naujienų portale tv3.lt. Taip pat TV3 transliuos ne tik šių metų Tokijo, bet ir ateityje įvyksiančias olimpines žaidynes, t.y. 2022 metais Pekino žiemos ir 2024 metais Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes.

O kaip „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai susidoros su jiems skirta užduotimi, ir kaip suskambės specialiai sportininkams skirta palaikymo daina, išgirsite jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: