AktualijosLietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Didžiojo VIKINGLOTTO prizo laimėtoja: „Vis dar sunku tuo patikėti“

Ilgasis Žolinės savaitgalis Ritai iš Kaišiadorių prasidėjo ypatingai. Moteris sužinojo, jog „Vikinglotto“ loterijoje atspėjo 6 pagrindinius skaičius ir laimėjo Didįjį loterijos prizą – 245 846 Eur!

„Loterijos bilietą pasitikrinau internetu. Pamačiusi informaciją apie laimėjimą, sureagavau labai jautriai. Iškart pakviečiau sūnų, kad ir jis kartu pasižiūrėtų ar toks laimėjimas – realus. Nors jau praėjo šiek tiek laiko, vis dar sunku patikėti laimėjimu“, – savo istoriją pradėjo laimėtoja.

Rita – loterijos entuziastė, bilietus perka praktiškai kasdien, tačiau iki šiol nebuvo laimėjusi didelio prizo, o būtent šį, laimėjimą atnešusį bilietą, įsigijo paraginta sūnaus.

„Keliaujant namo sūnus įkalbėjo užsukti į nedidelį „Norfos“ prekybos centrą, kuriame paprastai nesilankome. Apsipirkome ir prisiminiau, jog ne viską, ko reikėjo, įsigijome, todėl dar kartą grįžau į prekybos centrą ir būtent tada nusipirkau „Vikinglotto“ bilietą“, – juokėsi Rita.

Nors laimėtoja ir netiki prietarais, jau ilgą laiką atidėliojo sprendimus, susijusius su didesnėmis finansinėmis investicijomis – paskatino vidinė nuojauta, jog reikia truputį palaukti.

„Turėjau kažkokią vidinę nuojautą, kad nereikia skubėti pirkti būsto ir, pasirodo, dabar galėsime įsigyti ne tik būstą ir naują automobilį, bet ir dar ką nors. Sunku greitai sugalvoti, kur tokią didelę pinigų sumą galima išleisti“, – džiaugėsi laimėtoja.

Negana to, Rita juokėsi, kad jos vyras – žymiai didesnis loterijos entuziastas, visada perka daugiau bilietų, o fortūna sėkminga buvo būtent jai.

„Įkvėpti laimėjimo sėkmės, būtinai žaisime ir toliau. Nebežaisti tiesiog neįmanoma“, – sakė „Vikinglotto“ nugalėtoja.

Ritos laimėjimas – didžiausias šiais metais. Metų pradžioje ūkininkų šeima iš Utenos laimėjo 210 000 Eur.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close