Bendruomenės naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSReporteris

Dirbtuvės viešoje erdvėje

Kovo 21-oji Pasaulinė miškų diena. Tą dieną Panevėžio Laisvės aikštėje girdėjosi medžio kalenimas. Tai ne geniai kaleno medį, o „Ąžuolo” progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai’ nariai mokė praeivius sukalti inkilą.

Šios akcijos metu jaunieji gamtos mylėtojai, atsivežę į viešąją erdvę paruoštų lentų inkilams, kvietė praeivius susikalti inkilą zylėms. O norinčių susikalti inkilą buvo daug: ir mažas šešiametis vaikas, kuris dar sunkiai nulaikė plaktuką, bet užtat noras bei džiaugsmas buvo begalinis. Ir senjorai, kuriems nėra sąlygų namuose pameistrauti. O už pagalbą jauniesiems meistreliams praeiviai atsidėkojo – kas saldainiais ar ledais, kas geru žodžiu minėjo.

Tuo pat metu Panevėžio miškų urėdijos atstovai surengė viktoriną: „Ar pažįsti miško paukštį?” Visi, susikalę inkilus, buvo kviečiami iš nuotraukų pažinti paukščius, o drąsiausieji galėjo savo žinias pasitikrinti atlikdami gan sunkų testą. Jiems teko atsakyti net į dešimt Panevėžio miškų urėdijos Miškotvarkos inžinieriaus Vido Petrausko parengtų klausimų. Urėdijos atstovus nustebino puikios miestelėnų žinios apie sparnuotuosius mūsų draugus. Visi dalyviai gavo po prisiminimo dovanėlę ir noriai fotografavosi prie “Ąžuolo” progimnazijos jaunųjų florisčių sukurtos kompozicijos „Pavasario langas į gamtą“.

Romas Kupčinskas, Panevėžio “Ąžuolo’ progimnazijos mokytojas, JMB būrelio “Miško meistreliai” vadovas.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.