Diskusija „Skaitmeninė Europa: ar pavyks prisitaikyti?“

Spalio 15 d. 16 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyks diskusija „Skaitmeninė Europa: ar pavyks prisitaikyti?“ su LR užsienio reikalų viceministru Arnoldu Pranckevičiumi ir LR ekonomikos ir inovacijų viceministre Jovita Neliupšiene.

Technologinė pažanga yra neatsiejama mūsų įsivaizdavimo apie ateitį dalis – vienas iš šešių Europos Komisijos išsikeltų tikslų 2019–2024 metams yra prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusi Europa. Skaitmeninės technologijos jau dabar keičia žmonių gyvenimą, tačiau tam, kad saugiai ir solidariai pereitume į skaitmeninę erdvę, reikia aiškios orientacijos į duomenis, technologijas ir infrastruktūrą.

Kokia yra ta „debesų Europa“? Kokiose gyvenimo srityse technologijos turėtų tarnauti žmogui? Kiek labai skaitmenizuota Europa yra šiandien, kokių iššūkių kyla? Šiuos – ir ne tik, – klausimus aptarsime šioje diskusijoje.

Norėtumėte dalyvauti kituose renginiuose, surengti savo diskusiją ar pasidalinti idėjomis dėl Europos ateities? Apsilankykite Konferencijos dėl Europos ateities platformoje: https://futureu.europa.eu/?locale=lt.

Kviečiame ateiti ir diskutuoti apie skaitmeninę Europos ateitį!

Renginį organizuoja: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Rytų Europos studijų centras bei Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje biblioteka.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: