Diskusija su spektaklio „Hybris (Puikybė)“ aktoriais ir profesoriumi Egidijumi Aleksandravičiumi

Spalio 22 dieną, šeštadienį, po spektaklio „Hybris (Puikybė)“, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre vyks susitikimas-diskusija su aktoriais ir Vytauto Didžiojo universiteto istorijos profesoriumi Egidijumi Aleksandravičiumi apie spektaklį.

Garsaus lenkų režisieriaus Krzysztofo Zanussio spektaklis „Hybris (Puikybė)“ kalba apie komplikuotos praeities ir dabarties sąveiką, moralinės atsakomybės klausimo aktualumą, teisingumo sampratą šiuolaikiniame pasaulyje ir kitus aktualius dabarties klausimus. Siekiant padėti žiūrovams geriau suprasti spektaklį, jo kūrybinių sprendimų motyvus bei kontekstą, organizuojamos diskusijos su spektaklio kūrybine komanda, intelektualais, kurių metu žiūrovai patys gali išsakyti savo nuomonę ir užduoti klausimus.

Egidijus Aleksandravičius yra istorikas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras, VDU Istorijos katedros profesorius, Lietuvių išeivijos instituto direktorius, publicistas, aktyvus visuomenininkas, Lietuvoje žinomas viešasis intelektualas, daugelio knygų Lietuvos istorijos tema autorius, bendraautorius, sudarytojas, LRT laidos „IQ presingas“ vedėjas, „Sugiharos fondas – diplomatai už gyvybę“ valdybos narys, daugelio kitų visuomeninių organizacijų aktyvus dalyvis ir narys.

Spektaklyje „Hybris (Puikybė)“ vaidina Vidas Petkevičius, Artūras Dubaka, Eleonora Matulaitė, Olita Dautartaitė, Albinas Kėleris, Julija Krutko, Laimutė Mališauskaitė, Eleonora Koriznaitė, Jolita Skukauskaitė-Vaišnienė, Gintautas Žiogas. Scenografė ir kostiumų dailininkė Margarita Misiukova.

Bilietus į šį spektaklį įsigyti galite Juozo Miltinio dramos teatro kasoje, PC „Babilonas“ info centre arba www.bilietai.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: