lnk nuotr.

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė: „Prabilusi apie bėdas, tapau nepatogia“

„Atrodė, kad viskas neteko prasmės – ir darbas, ir gyvenimas, absoliučiai nieko nenori veikti, niekas tavęs nedžiugina, toks beprasmybės jausmas, toks tuščias, toks bukas, kai, atrodo, nėra dėl ko, toks noras nebūti…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ apie neseniai išgyventus jausmus pasakos mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja, 42-ejų dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

Toks jos prisipažinimas asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle prieš keletą mėnesių daugeliui buvo labai netikėtas, juk Viktorija iki šiol buvo pažįstama kaip geros nuotaikos nestokojantis, optimizmu trykštantis žmogus, be to, nuolat ragino kitas moteris mylėti save ir džiaugtis gyvenimu. „Nutylėti apie ištikusias bėdas nė nesvarsčiau, nors prabilusi kai kam tapau labai nepatogia“, – pasakos Viktorija. Moters teigimu, ji niekada nebandė apsimetinėti, niekada nebandė vaidinti sėkmingos, o su sekėjais visada nuoširdžiai dalinosi viskuo ؘ– ir sėkme, ir bėdomis.

Depresija ir nuolatinis nerimas dizainerei paūmėjo po sudėtingos plastinės operacijos, apie kurią savo sekėjams Viktorija taip pat papasakojo nieko neslėpdama.

Plastikos chirurgas Viktorijai turėjo sutvarkyti deformuotą krūtinę ir pakeisti krūtų implantus, tačiau operuojant paaiškėjo, kad implantai suardė krūtinės audinius. Vietoj dviejų su puse valandų operacijos Viktorija buvo operuojama net penkias. Dar prieš operaciją  Viktorija susirgo, todėl dvi savaites buvo priversta praleisti lovoje ir sustabdyti visus planuotus darbus. To pakako, kad užkluptų slegianti nuotaika, kuri po ilgos narkozės tapo nevaldoma. Stebintys Viktoriją socialiniuose tinkluose matė sėkmingą moterį, mamą, žmoną, o tuo metu ji jautėsi nevykėle.

Viešumoje garsūs žmonės atrodo pasitempę, geros nuotaikos ir besišypsantys, aplinkinių akimis – tikri laimės kūdikiai. Bet ar tai, kas demonstruojama kitiems, visuomet yra tiesa? Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: