„Go3“ televizijos nuotr.

Dokumentiniame seriale – išskirtiniai interviu ir nematyta medžiaga apie D. Trumpo šeimą 2020 m. rinkimų kampanijos metu

„Trampas: beprecedentis įvykis“ – itin laukiama „AJH Films“ ir Alexo Holderio dokumentinė juosta, kurioje rodoma dar niekur nematyta medžiaga apie Donaldo J. Trumpo šeimą, nufilmuota paskutinių šešių 2020 m. JAV prezidento rinkimų kampanijos savaičių metu. Šiuose kadruose – ir šeimos reakcija į rinkimų rezultatus. Nuo liepos 11 dienos filmą Lietuvoje galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, kuri Lietuvoje yra pasiekiama per „Go3“ televiziją.

Trijų dalių dokumentinė juosta stebina unikaliais interviu su prezidentu D. Trumpu ir jo šeima, tarp kurių – jo dukra Ivanka Trump, žentas Jaredas Kushneris, sūnūs Donaldas Trumpas jaunesnysis ir Ericas Trumpas. Pasakojimą papildo ir gausaus būrio žurnalistų, kurie tuo metu nušvietė įvykių eigą, įžvalgos.

Išskirtinis žvilgsnis į politinius užkulisius, įskaitant paskutinį interviu, kurį prezidentas D. Trumpas davė dar dirbdamas Baltuosiuose rūmuose, leidžia filmui unikaliai nušviesti į istoriją įėjusius įvykius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: