Dominyka Jundulaitė

863358627

„Humanitarinės prigimties abiturientė, tyliai stebinti ir kartais prabylanti apie tai, koks gali būti gyvenimas”.

Kiekviena diena – pirma gyvenime

           Kiekviena diena – pirma tavo gyvenime. Gyvenk šią dieną taip, tarsi šiandien gimei iš naujo. Tu turi savo užduotį. Ir ši diena turi savo užduotį. Jeigu tu atversi akis šiai akimirkai –  čia ir dabar – pamatysi, kad joje visko pakanka. Ši diena yra ši diena. Tobula ir išbaigta pati savaime. Kiekviena akimirka – pirma tavo gyvenime. Kiekviena akimirka-  ir paskutinė tavo gyvenime. Tik tu gali nuspręsti ką atneš ir nulems ši diena. Pirma ir vienintelė tokia tavo gyvenime.

Sakoma, kad žmogus gyvena tik tada kai yra laimingas. Ar kada susimąstei, kiek buvo dienų, kai buvai laimingas ir jauteisi nuveikęs kažką ypatingo?  Tu lauki savaitgalio, nes tuomet galėsi pabėgti nuo nusibodusio darbo ar mokslų. Lauki Kalėdų, kad susitiktum su šeima ir pakartotum ritualus, kurie nebedžiugina taip kaip vaikystėje. Lauki pavasario, kad galėtum atsigauti nuo žiemiškos tamsos ir šalčio, lauki atostogų, lauki didžiosios gyvenimo meilės, lauki pirmadienio, kai pradėsi laikytis dietos arba kito mėnesio pradžios-  kai mesi rūkyti. Lauki, kol baigsi mokyklą, kol įstosi į universitetą, kol tave kažkas pastebės, kol gausi gerą darbą, lauki rudens išpardavimo, ar akcijų maisto prekių parduotuvėje… Bet svarbiausia- nuolat ir be atokvėpio  tu lauki, kol būsi laimingas.  

Kiek tokių sulauktų dienų prisimeni tu? Tokių, kurios pakeitė tavo gyvenimą, atnešė laimę, ir pripažinimą. Viena, dvi? O juk gyvenimas suteikė tau jų daugybė. Tik nuo tavęs priklauso, kiek tokių dienų bus tavo gyvenime. Dienų, kuriomis tu išties jauti, kad gyveni.  Vien todėl, kad esi blogai nusiteikęs ar bijai, kad tau kažkas nepavyks, nelauk vienuolikos ar dar daugiau metų- pradėk šiandien įgyvendinti savo svajones. Kiekvieną dieną iš naujo kurk savo gyvenimą. Nepaversk jos vakarykščių minčių kopija. Tegu ši diena išsitęsia iki begalybės. Dabar yra tas laikas, kurį gali paversti įsimintiniausiu savo gyvenime.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: