Donalda vėl vieniša: kalbos apie vestuves buvo nepamatuotos

Dainininkės Donaldos Meiželytės išvaizdos pokyčius pastebėjo nemažai jos gerbėjų. Žinoma moteris numetė ne vieną kilogramą, pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Kai šalia filmavimo kameros, ji nepaliauja šypsotis.

Tačiau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…” Donalda prisipažins išgyvenanti sumišimo laikotarpį. Prieš du metus viešai džiūgavusi dėl naujai užsimezgusios meilės, šiandien dainininkė išgyvena santykių krizę. Ir nors jos pirštą vis dar puošia žiedas, Donalda sako, jog nebėra įsipareigojusi.

Skirtingai nei kitos žvaigždės, Donalda visada žurnalistams drąsiai atveria savo namų duris. Tačiau su aštuoniolikmete dukra Juta gyvenanti dainininkė prisipažįsta, kad jos namuose jau daugybę metų negyveno joks vyras.

„Nors prieš dvejus metus aš jau praktiškai ruošiausi vestuvėms”, – „Nuo… Iki…“ patikina Donalda.

Dainininkė sako nusivylusi šeimyniniu gyvenimu ir galiausiai supratusi, kad šeimos židinio kurstytojos vaidmuo – visai ne jai.

„Eilinį kartą nutiko tas pats reiškinys – mano visiškas atsidavimas žmogui, rūpinimasis jo reikalais, talka jo visuose gyvenimo atvejuose, o galiausiai vis tiek tu pamatai, kad vienam tau yra paprasčiau”, – šiandien prisipažins Donalda.

„Nebenoriu gyventi su vyru ir jam tarnauti, o buitis apskritai žudo meilę”, – sako Donalda. Dainininkė neabejoja, kad per daug metų priprato gyventi viena – Donaldai patinka jos kasdienė rutina, o įsileisti į savo erdvę naują žmogų tapo sudėtinga.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: