Pixabay nuotr.

Dovanodamas knygą, dovanoji visą „pasaulį“

Dar dažais kvepiantys nauji literatūros leidiniai yra puiki dovana tiek sau pačiam, tiek draugams ar šeimos nariams. Knyga jau daugybę metų „neišeina iš mados“, o tai reiškia, kad pasirinkę knygą, kaip dovaną artimajam, padovanosite jam ne tik intriguojančią istoriją, bet ir madingą „priedą“ laisvalaikiui paįvairinti.

Romanai apie gyvenimo prasmę – žmonėms, ieškantiems pilnatvės

Gyvenimo prasmės paieškos yra tokios pat senos, kaip ir mūsų pasaulis. Labai dažnai pasimetame tarp to, kas iš tikrųjų yra prasminga, ir to, kas atrodo prasminga. Žmonėms, kurie šiuo metu jaučiasi būtent taip, gali pagelbėti knygos. Šiuo metu mes tikrai nekalbame apie saviugdos knygas, padedančias savyje atrasti ramybę ir trokštamą pusiausvyrą, mes kalbame apie visiems puikiai žinomą literatūros žanrą, t. y., romanus. Taip, supratote teisingas. Romanai taip pat gali būti tais kūriniais, kurie teikia biblioterapinę naudą juos skaitantiems asmenims: kiekviena knyga turi savo skaitytoją, kuriam ji gali padėti. Vienas iš tokių romanų yra Paolo Cognetti kūrinys „Vilko laimė“. Ši knyga daugelio specialistų yra apibūdinama kaip beveik meditacinis kūrinys, kuris dvelkia kalnų ramybe, ir kuris leidžia pažvelgti gyvenimo prasmei tiesiai į „akis“.

Detektyvai – visada geras pasirinkimas, mėgstantiems literatūrinius „rebusus“

Grobuoniška, įtraukianti ir nepaleidžianti intriga – būtent taip galima apibūdinti Anna Johannsen detektyvinius romanus. Šiais metais pasirodė jau ketvirtoji šios rašytojos detektyvinių romanų serijos „Salų komisarė“ knyga „Vyras Hogėje“, leidžianti kartu su vyriausiąja komisare Lena Lorencen tirti kraupų, tačiau gilias ištakas turintį nusikaltimą. Detektyviniai romanai yra tikri literatūriniai „rebusai“, leidžiantys įsijausti į pasakojamą istoriją ir ieškoti atsakymų į joje kylančius klausimus. Ko daugiau reikia žmogui, kuris dievina detektyvines istorijas? Tik puodelio arbatos ir naujutėlaitės, įtraukiančios detektyvinės istorijos, „paslėptos“ naujos knygos puslapiuose.

Meilės istorijos – nepabostanti klasika

Meilė – tema, kuri jaudina milijonus žmonių visame pasaulyje. Neverta bijoti meilės istorijų, kurios dažnai net nepelnytai yra vadinamos lėkštais bei lengvais skaitiniais. Žinoma, galima rasti ir kūrinių, atitinkančių minėtus epitetus, tačiau ieškantiems subtilesnių, į istorinį kontekstą „įpintų“ meilės istorijų puikiai tiks rašytojos, kurios tikrai nereikia pristatyti, t. y., Karen Swan kūrinys „Slaptas kelias“. Tokia dovana tikrai apsidžiaugs ne tik minėtos rašytojos talento gerbėjai, bet ir tie, kurie nėra abejingi puikiai „suregztoms“, į įvairias pasaulio vietas nukeliančioms meilės istorijoms.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: