Laisvalaikis - Pramogos - 2021-02-26

Dovanokite sau įsimintinas akimirkas: šuolį su parašiutu!

Pasvajokime: ką nuveiksime pasibaigus karantinui? Juk ateis metas atsigriebti ir lėkti patirti kuo daugiau! Tiems, kuriuos vilioja neužmirštamos emocijos ir kraujyje pulsuojanti adrenalino dozė, pramogų žinovai DovanuSala.lt rekomenduoja iššokti su parašiutu. Tai – nuotykių kupina akimirka, kuri leis ištrūkti iš rutinos ir savo dieną praleisti tikrai kitaip nei įprastai.

Ką verta žinoti prieš renkantis? Šuoliai su parašiutu skirstomi į tris kategorijas: sparno, kupolo bei tandem tipo šuolius su parašiutais.

Sparno tipo šuolis su parašiutu skirtas pradedantiesiems, tačiau yra vykdomas individualiai, be instruktoriaus. Prieš šuolį gaunamas 2-3 val. instruktažas, kuriame apmokama, kaip elgtis šuolio metu. Taip pat treniruojamasi specialiame parašiuto sistemos treniruoklyje. Šokama iš 1-1,2 km aukščio be laisvo kritimo, nes parašiutas tik iššokus išsiskleidžia automatiškai, priverstiniu parašiuto skleidimo būdu.

Šuolis kupolo tipo šuolis parašiutu yra lėtas, saugus ir valdomas. Šis šuolis taip pat vykdomas individualiai, be instruktoriaus. Prieš šuolį išklausomas 2 val. teorinis apmokymas, skiriama 1 val.  pasiruošimui. Šuolis kupolo tipo parašiutu vykdomas iš 800 m aukščio, beveik be laisvo kritimo – tik iššokus parašiutas išsiskleidžia automatiškai.

Na, o tandem tipo šuolis su parašiutu vykdomas su instruktoriaus pagalba. Parašiutas yra dvivietis, apmokymai ir pasiruošimas trunka vos 20 min., šuolis parašiutu įprastai vyksta iš 3 km aukščio, laisvai krintama 25–30 sek. Iš lėktuvo iššokama ir vėliau visą kelią iki žemės būnama kartu su labai patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi, todėl galima dėl nieko nesijaudinti ir patirti malonų laisvo kritimo pojūtį.

Metas atsipalaiduoti, pasimėgauti nevaržomos laisvės pojūčiu, aukščio teikiamu adrenalinu ir aštriais potyriais! Semkitės iš gyvenimo viską, ką tik galite: jei anksčiau sukotės rutinos rate, šuolis parašiutu į gyvenimą įneš naujo vėjo. Atraskite pramogos teikiamą džiaugsmą patys arba išpildykite savo artimo svajonę. Nepamirštami įspūdžiai garantuojami ir adrenalino mėgėjams, ir tiems, kurie šią pramogą ketina išbandyti pirmąjį kartą!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: