Dovanos, kurios išlieka

Ką padovanoti? Ar patiks? Ar naudosis? Ką norėčiau gauti aš? Artėjant nuostabiausioms metų šventėms, mus pradeda kankinti, nors ir malonūs, bet dažnai nebūtinai lengvus atsakymus turintys klausimai.

Gyvenimas kasmet darosi vis greitesnis ir chaotiškesnis, daiktų turime vis daugiau. Vieną dieną mėgstame vieną, kitą dieną – jau kitą. Vieną sezoną madoje banguota, kitą – jau kampuota.

Bet kartu su gyvenimo ir pokyčių tempu, vis labiau pradedame vertinti ramybę ir pastovumą. Kiti net pasakytų — tikrumą ir prasmės buvimą.

Populiariausių dainų dešimtukai keičiasi kiekvieną savaitę, bet niekas neužmiršo Bacho ar Mocarto. Mados pasaulyje vieną dieną populiarūs džinsai, kitą — sportinė apranga, bet kiekvieno spintoje kabo kostiumas arba klasikinė suknelė.

Kiekvieną gyvenimo sritį užvaldant greičiui ir vartojimo kultūrai, vis labiau išryškėja klasika galintys besivadinti kūriniai. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir renkant šventines dovanas.

Yra dalykų, kurie išliks nepavaldūs laikui, o jų aktualumas išliks toks pat, nepriklausomai nuo vyraujančių tendencijų ar madų. Tokias dovanas gera ir dovanoti, ir gauti.

Galų gale, dovanos turi gyvenimą paversti geresniu.

„Mes nekuriame tiesiog gražių daiktų, mes tikime nepavaldžiu laikui dizainu, kuris visada bus patrauklus“, — „Iittala“ siūlo stoti prieš vartojimo kultūrą ir puoselėti tvarumą.

Dovanokite ilgaamžiškus ir istorijas iš kartos į kartą nešančius daiktus. Skandinaviško dizaino pionieriai „Iittala“ yra pasišventę kurti tai, kas gyvenimą padaro geresniu. Funkcionalumas ir tuo pačiu rafinuota estetika – vieni pagrindinių skandinaviško dizaino elementų, kuriais vadovaujasi šių indų kūrėjai.

Nuo 1881 metų, kai buvo įkurtos stiklo dirbtuves, iš kartos į kartą perduodamos vertybės ir žinios leidžia gaminti produktus, kurių dizainas ir funkcionalumas išliks aktualūs nepriklausomai nuo laikmečio.

Nuo ikoninės 1936 metais Alvar Aalto sukurtos formos, iki ateities klasikos, kurią dabar kuria talentingi dizaineriai — „Iittala“ kūriniai tampa ne tik indais ant šventinio stalo, bet ir šeimos tradicijų liudininkais.

Pasirinkite ikonišką dizainą ir jis atrodys moderniai ir po penkerių, ir po 20, ir po 30 metų, nes tik geriausias dizainas niekuomet nesensta.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: