LNK nuotr.

Dovilė Filmanavičiūtė: „Prie šiknos visada priaugsi ir numesi, o prie galvos priaugti užtrunka laiko“

„Tu visada prie šiknos priaugsi ir numesi, o prie galvos, kol tu priaugi, užtrunka laiko. O jeigu neaugini, tai nepadės tau niekas…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs 37-erių reklamos specialistė, kūrybininkė ir dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė.

Stebintys Dovilę žino – už liežuvio jos traukti nereikia. Todėl kalbėdama apie patyčių laviną, kurios sulaukė scenos kolegė Ieva Zasimauskaitė dėl pasirinkto įvaizdžio prieš keletą savaičių vykusiuose muzikiniuose apdovanojimuose MAMA, Dovilė nerenka žodžių – ažiotažas dėl paprasčiausio drabužio, pasak jos, tik dar kartą parodė, kokios žaidimo taisyklės galioja tokiuose renginiuose, ir kiek tereikia, kad jūsų pavardė kelias savaites būtų linksniuojama viešai.

„Užtenka neužsidėti liemenėlės, ne tokiu kampu atsistoti, ar pasirodyti tuomet, kai dėl sudėtingo laikotarpio gyvenime pats sau nelabai patinki, ir staiga visa Lietuva tave aptarinėja – vieni piktinasi, dergia, kiti gina. O iš tiesų tai toks laiko gaišimas, ir tos šlykščios kultūros auginimas mainais į tai, kad galėtume tiesiog nusispjauti į nereikšmingus dalykus“, – teigs D. Filmanavičiūtė.

Liaudiškai tariant, prašovusi su apranga Dovilė pasakoja ne kartą, tik bėgant metams ėmė elgtis priešingai. „Po komentarų dumblyną nenardau ir neieškau ten neapykantos sau“, – pasakos Dovilė. Dauguma Dovilės nuotraukų socialinių tinklų paskyrose paprastos, dažnai be makiažo, ji nesistengia pozuoti ar pateikti savęs gražiausiu kampu. Dovilė sako nuoširdžiai sau patinkanti ir jau senokai nesikabinėjanti prie išvaizdos, nes gyvenime yra milijonas kur kas svarbesnių dalykų.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: