„Panevėžio“ futbolo klubas „Aukštaitijos“ stadione sužaidė antrą dramatišką mačą iš eilės. TOPLYGOS 13-ajame ture panevėžiečiai atėmė du taškus akistatoje su lyderiu „Kauno Žalgiriu“ – 1:1 (0:1).
Kauniečiams rungtynių pradžia susiklostė pagal norimą scenarijų. 9-ąją minutę Yukiyoshi Karashima atliko smūgį į vartų plotą, tačiau Vytautas Černiauskas jo neatrėmė.
Vis dėlto panevėžiečiai turėjo auksinę galimybę išlyginti rezultatą. Pirmąjį Kwadwo Asamoah smūgį Tomas Švedkauskas atrėmė, visgi, antruoju bandymu ganietis nepasinaudojo idealia proga. Kiek vėliau tas pats K. Asamoah standartinės padėties metu sukirto kamuolį į skersinį, kitoje aikštės pusėje Amine’as Benchaibas nepataikė į vartų plotą.
Antrame kėlinyje šeimininkai vėl demonstravo kovingumą. Strahinja Kerkezas išmušė į tuščius vartus skriejantį kamuolį, poroje epizodų apsigindavo V. Černiauskas, o Miano Danilo van den Bosas bei Justinas Januševskis paskutinėmis akimirkomis blokuodavo oponentų smūgius.
Mačui artėjant į pabaigą, panevėžiečiai atkarpomis perimdavo iniciatyvą ir keldavo nemažai grėsmių oponentų baudos aikštelėje arba jos prieigose. Salomono Kouadio ataką kartą nuslopino ant vartų linijos buvęs A. Benchaibas, bet trečią pridėto laiko minutę vėl puikiu smūgiu pasižymėjo trečiame mače iš eilės kamuolį į varžovų vartus pasiuntęs Isaacas Asante.
Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais gegužės 15 dieną, penktadienį. Dvikova FK „Žalgiris“ namų stadione su Vilniaus „Riteriais“ prasidės nuo 18.30 val.
Fk-panevezys.lt