Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-18

Drąsiai svajoti įkvepiantis TV serialas atskleis visas prabangaus viešbučio paslaptis

TV3 šią vasarą siūlo pasitikti romantiškai ir pristato net kelis apie tikrus jausmus pasakojančius serialus. Vienas jų taps įkvėpimu ir paskata tiems, kuriems kartais pritrūksta drąsos. Ukrainiečių serialas „Rojus“ pakvies ryžtingai svajoti ir neabejoti savo jėgomis kartu su pagrindine heroje Nina bei intriguojančia jos gyvenimo istorija.

Tai – įkvepiantis pasakojimas apie merginą, kurios drąsai nėra jokių ribų.

Praradusi abu tėvus, 18-metė našlaitė Nina nepasiduoda sielvartui ir leidžiasi į iššūkių kupiną kelionę savo tikslų įgyvendinimo link – mergina svajoja atidaryti savo viešbutį. Talentinga ir ne vieną kalbą mokanti Nina, ne tik bando perkąsti viešbučių valdymo meną universitete, bet ir siekia gauti su tuo susijusį darbą. Iš mamos paveldėjusį puikų skonį ir suvokimą apie išskirtinį dizainą, Nina bando įsidarbinti prabanga alsuojančiame viešbutyje „Rojus“, kuriame dirba ir jos dėdė.

Jos atkaklumas ir siekis tobulėti nelieka nepastebėti – Ninos užsispyrimą įvertina viešbučių tinklo savininkė ir turtingiausia Marchenko šeimos atstovė Tamara Ivanova. Pelniusi jos palankumą, Nina svajonių viešbutyje ima dirbti kambarine, ir taip dar labiau priartėja prie savo svajonės, iš arčiau susipažindama su gyvenimu viešbutyje. Deja, ne viskas taip paprasta – Ninos kelyje pasitaikys daug kliūčių, o jos naivumu bandys pasinaudoti pavyduoliai.

Galiausiai viena tampa aišku – kelyje link savo tikslų išsipildymo, Ninai teks susidurti su galybe pamokų, kurios ją lydės ne tik darbe, bet ir meilėje. Darbas 5 žvaigždučių viešbutyje ims keisti ir pačios Ninos likimą – tik ar į gerą?

Talentingiausi Rusijos ir Ukrainos aktoriai intriguojančiame seriale „Rojus“ demonstruos savo meistriškumą nuo gegužės 19 d. kiekvieną darbo  dieną 11.50 val. per TV3 ir TV3 Play – https://bit.ly/3eYv0Ni!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: