Draugai Andrius Užkalnis ir Algis Ramanauskas turės bendrą laidą per „Info TV“

Nuo lapkričio 9-osios „Info TV“ kanale debiutuoja nauja aktualių pokalbių laida su Andriumi Užkalniu ir Algiu Ramanausku. Ji bus rodoma kasdien nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21 val.

„Andrius Užkalnis plius“ ir „Algis Ramanauskas plius“ kartu su žymiais visuomenės veikėjais, ekspertais, apžvalgininkais, garsiais žmonėmis ir analitikais nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21 valandą netikėtu kampu pateiks požiūrį į dienos aktualijas.

„Man labai patinka laidos formatas – pakankamai trumpa, kad pašnekovai per daug nesugaištų laiko, ir pakankamai dažna, kad būtumėm su visom aktualijomis. Noriu, kad žmonės, kuriuos kviesiu pokalbio, kalbėtų ne tai, ką jie paprastai šneka ir ką visi iš jų tikisi išgirsti. Aš noriu, kad laidos svečio požiūris ir įžvalgos nustebintų ne tik žiūrovus, mane, bet ir patį pašnekovą“, – sako žurnalistas ir apžvalgininkas, po pertraukos į TV eterį grįžtantis A. Užkalnis.

„Šou elementų laidoje nebus. Tai bus rimta, vakarui subalansuota aktualijų laida“, – žada televizijos laidų vedėjas A. Ramanauskas, žiūrovams pasirodysiantis naujame – rimtame – amplua.

„Darbo krūvis irgi idealus – dirbsime pasikeisdami su Algiu Ramanausku, su kuriuo ne kartą vienas kitą kalbinome, vedėme renginius, ir esame labai geri draugai, bet kartu turėti vieną TV projektą yra naujiena. Norite žinoti, kokie mes su Algiu draugai? Aš jam esu į užpakalį vaistus leidęs švirkštu, kai jis sirgo, štai kokie mes draugai. Todėl bendram darbui mes esame pasiruošę labiau nei galite įsivaizduoti“, – sako A. Užkalnis.

Naujoje laidoje su pliuso ženklu, kuris reiškia dar vieną nuomonę, naują požiūrį ir įdomų pašnekovą, nenumatyta vietos politikams ir jų retorikai. Laidoje „Andrius Užkalnis plius“ ir „Algis Ramanauskas plius“ dominuos temos nuo pasaulį krečiančių krizių iki kiekvienam svarbių vietos aktualijų.

„Pas mane į laidas ateina beveik visi. Gal jei kas ir neateis, tai visada rasiu kuo juos pakeisti. Ėjimas į Užkalnio laidą yra šventė, o ne našta ir nemalonumas. Užkalnio kandumas ir bjaurumas yra mitas. Taip kalba tie, kas apie mane žino tik iš nuogirdų. Aš esu kalbinęs dešimtis žmonių per savo TV ir radijo karjerą, ir nieko iš pašnekovų nesu nuskriaudęs ar pasielgęs nesąžiningai. Man tikrai užtenka nuoširdaus domėjimosi: aš manau, kad visi, kas pas mane ateina į laidas, yra įdomesni, nei apie juos mano žiūrovai. Aš tik nebijau netikėtų interpretacijų ir klausimų apie tai, apie ką žmonės retai tikisi kalbėti – kas juos daro laimingus? Kokia jiems bjauriausia gatvė vairavimui Vilniuje? Ar tikrai per pilnatį paūmėja keistuoliai?

Kai prieš pora metų baigiau dviejų sezonų trukmės TV laidos patirtį, sakiau: „Buvo labai įdomu“, niekada nesakiau, kad daugiau niekada. Televizija turėjo iki manęs pribręsti. Jei kanalas tiki, kad Užkalnis jiems pridės vertės ir žiūrovams bus įdomus, man patinka toks kanalas. O jei kas nelengva, tai čia nieko tokio. Žinote, kai aktorius Bruce Willis vis grįžta į naują „Kieto riešutėlio“ filmo dalį, jam gal irgi nelengva, bet jis grįžta kaip į šventę. Taip ir aš. Esu linksmintojas ir pasakotojas, kursiu turinį ir darysiu žiūrovams mažytę šventę“.

„Andrius Užkalnis plius“ ir „Algis Ramanauskas plius“ – nuo lapkričio 9 dienos, pirmadieniais – ketvirtadieniais 21 val. per „Info TV“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: