Draugiškose rungtynėse įveiktas VEF klubas

Draugiškose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa namuose 82:76 (21:17, 21:20, 23:20, 17:19) nugalėjo Rygos VEF klubą su Arnu Labucku.

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) vicečempionai kontroliavo situaciją ir didžiausią persvarą buvo pasiekę ketvirtajame kėlinyje, kai pirmavo 73:59.

Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas rotavo sudėtimi ir pasireikšti gavo visas dvyliktukas, o žaidimo laikas buvo padalintas apylygiai – niekas nerungtyniavo ilgiau 21 minutės.

Nugalėtojams Lukas Aukštikalnis pelnė 15 taškų (3/5 tritaškiai), Simas Jasaitis – 10, Adas Juškevičius – 9 (3/5 tritaškiai), Darjušas Lavrinovičius – 8, Kšištofas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas pridėjo po 7 taškus.

Pralaimėjusiems 15 taškus įmetė Ilja Gromovas, 13 – Marekas Mejeris, 12 – Arnas Labuckas (9 atk. kam.), 10 surinko Kristapas Janičenokas.

Šeštadienį „Lietkabelis“ išvykoje kovos su Klaipėdos „Neptūnu“.