Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-10-09

Dribsnę įsigiję Mazalai: „Praktiškai auginame jau keturis vaikus“

Žurnalistas Šarūnas Mazalas ir jo žmona, laidų vedėja, nuomonės formuotoja Laura augina tris vaikus ir pudeliukę Dribsnę. Kaip juokauja abu tėvai, praktiškai augina keturis vaikus.

„Labai panašu, yra tik vienas esminis skirtumas, kai eini iš namų. Kur dėti? Ai, tiksliai, galima palikti vieną namuose. Tai čia turbūt tas vienas esminis skirtumas, kad iš esmės galima palikti vieną be priežiūros kuriam laiko ir labai nesukt galvos“, – sako Laura Mazalienė.

Dribsnė Lauros ir Šarūno šeimoje atsirado visai neseniai, prieš mėnesį. Tačiau mintys apie šuniuko įsigijimą ir svarstymai prasidėjo prieš gerus metus – gal iki pilnos laimės namuose trūksta šuniuko? „Visada buvo tas idealus šeimos modelis, turi namą, turi vaikų ir iki to pilno namo trūksta augintinio“, – sako Šarūnas.

Apie gyvūnų skleidžiamas gydomąsias savybes žino beveik kiekvienas namuose auginantis šunį ar katę. Todėl Laura pradžioje norėjo tokio plaukuoto keturkojo, kurį galima būtų glostyti pasisodinus ant kelių. Tuo metu Šarūnas svajojo apie didesnę veislę. Pavyzdžiui,  akitą. „Šį pavasarį aš dirbau vienoje televizijos laidoje ir tiesiog turėjom mes temą apie augintinių įtaką žmogaus savijautai, sveikatai. Ta tema mane kažkaip labai paveikė, aš labai domėjausi šuniukais ir tada jau sakau, viskas mums reikia augintinio namuose“, – teigia Laura Mazalienė.

Dribsnė labai greitai atkeliavo į Mazalų šeimą ir… pradėjo auklėti ne tik visus vaikus, bet ir Laurą bei Šarūną. Kaip pasireiškė kalytės auklėjimas? Kaip išsirinkti šunims petnešas? Kika ekspertai pasakys, kaip išgydyti skilinėjančias augintinių nosytes ir pėdutes. Daugybę naudingų patarimų ir augintinių meilės istorijas matysite LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ šį šeštadienio vakarą 17.55 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: