Autorių nuotr.

Dubajus – nauja kryptis vasariškos kaitros mėgėjams

Sinoptikai teigia, jog šiandien jau paskutinė vasariškais orais lepinanti rudens diena. Netrukus į Lietuvą atkeliaus įprasta rudeniška dargana ir pilkuma. Natūralu, jog orams atvėsus, lietuviai vis dažniau ima dairytis saulėtų ir šiluma alsuojančių atostogų krypčių. Viena iš tokių – tiesioginiu skrydžiu nuo lapkričio pasiekiamas Dubajus. Pasidairykime į populiariausius šio miesto paplūdimius, kuriuose rudenį galima mėgautis iki 30 laipsnių įkaistančia oro temperatūra.

Paplūdimys vandens sporto gerbėjams

Dubajaus miesto atstovai, regis, ilgai nesuko galvos, kaip pavadinti paplūdimį, kuriame renkasi vandens sporto mėgėjai. „Kite Beach“ (liet. aitvarų paplūdimys) savo pavadinimą gavo dėl to, kad jame vandenį nuolat skrodžia jėgos aitvarų fanatikai. O smalsuoliai dažnai renkasi pasigrožėti šiuo reginiu ir pasimėgauti sportininkų atliekamais triukais. Užsimanusiems patiems išbandyti ekstremalų sportą – paplūdimyje veikianti mokykla suteiks visą reikiamą įrangą ir trenerio paslaugas. Na, o norintiems tiesiog atsipūsti – gausus paplūdimio restoranų ir kavinių pasirinkimas piniginei draugiškomis kainomis.

Paplūdimys romantikams ir naktinių maudynių mėgėjams

Saulėlydžių paplūdimys (angl. Sunset Beach) –  vienas ikoniškiausių Dubajaus paplūdimių, iš kurio atsiveria vaizdas į „Burj Al Arab“ viešbutį. Tad visiems turistams tiesiog privaloma čia pasidaryti nuotrauką. Vietinių gyventojų šis paplūdimys itin mėgstamas dėl to, kad dovanoja įspūdingus saulėlydžius. Verta likti ir po saulėlydžio, nes saulei nusileidus už Persijos įlankos horizonto, dangus dažniausiai nusidažo švelniai rožine spalva. Įdomus faktas – jog šis paplūdimys pritaikytas naktinių maudynių mėgėjams, šviesos instaliacijos apšviečia net 30 metrų ilgio ruožą jūroje. Tad tiems, kas niekada nebandė naktinių maudynių, tai puiki proga išbandyti šį tą naujo.

Idealus paplūdimys šeimoms su vaikais

„Al Sofouh“ paplūdimys, dažnai dar vadinamas slaptuoju paplūdimiu, yra tikra poilsio oazė norintiems trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio. Slaptu šis paplūdimys dažnai vadinamas todėl, kad jį turistams atrasti nėra itin lengva. Į jį veda menkai pastebimas takas tarp dviejų rūmų teritorijų. O klaidžioti nepabūgstantiems ir  šį paplūdimį atradusiems atsiveria viską atperkantis vaizdas – skaidrus vanduo ir netoliese matoma garsioji Palmės sala. Jūra šioje vietoje itin negili, net gerokai įsibridus tesiekia kelius, todėl čia lankytis mėgsta šeimos su mažais vaikais.

Kai norisi visko vienoje vietoje

Kai ištisas rajonas pavadintas „The Beach“ (liet. paplūdimys) lengva suprasti, jog visas gyvenimas čia sukasi aplink paplūdimį. Ši vieta ypač patiks tiems, kurie nemėgsta ilgai gulinėti, mat pramogų pasirinkimas itin platus. Čia rasite tinklinio aikštelę, galėsite išbandyti vandenlentes ar kitus vandens sportus. Šalia paplūdimio – ilga promenada, kurioje gausu parduotuvių. O tikras šio rajono perliukas – prabangus “šiltnamis” ant jūros kranto, kuriame rasite net šešis skirtingus restoranus.

Apie Dubajaus ekonomikos ir turizmo departamentą (DET)
Dubajaus ekonomikos ir turizmo departamentas (DET) siekia didinti emyrato konkurencingumą pasaulio ekonomikoje ir turizme, kad padėtų Dubajui tapti pirmaujančiu pasaulyje komerciniu ir investicijų centru bei turistų lankoma vieta. Vykdydamas šią užduotį, DET stengiasi plėtoti diversifikuotą, novatorišką ir paslaugomis pagrįstą Dubajaus ekonomiką, pritraukti geriausius pasaulio specialistus ir paspartinti produktyvumo augimą. Be to, DET remia Dubajaus, kaip geriausio pasaulio miesto gyventi ir dirbti, viziją.
DET yra atsakinga už Dubajaus verslo ir turizmo sektorių planavimą, priežiūrą, plėtrą ir rinkodarą. Jis taip pat yra atsakingas už visų rūšių verslo, įskaitant viešbučius, kelionių organizatorius ir kelionių agentus, licencijavimą ir klasifikavimą. DET portfelis apima: Dubajaus turizmo ir komercinės rinkodaros korporaciją, Dubajaus festivalius ir mažmeninę prekybą, Dubajaus pramonę ir eksportą, Dubajaus investicijų plėtros agentūrą (Dubai FDI) ir Dubajaus SME, taip pat Dubajaus turizmo koledžą, Dubajaus kalendorių ir Dubajaus verslo renginius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: