„Dūdų vasara“ pasitinka vasarą (nuotraukos)

Kasmetinis, jau 12-tus metus skaičiuojantis „Dūdų vasaros“ festivalis, o tuo pačiu ir ilgiausiai trunkantis orkestrinės muzikos projektas Lietuvoje, kalendorinio pavasario paskutinį penktadienį pasitiko su „Dūdų vasaros“ naujokais.

Svečiai atvyko iš paties Lietuvos pakraščio – Pabradės miesto Švenčionių rajone. Pabradės pučiamųjų grupės „Prie fontano“ (vad. Bronislovas Vilimas) džiazuojantis jaunimas kėlė susidomėjimą ne tik nuolatiniams festivalio lankytojams ar praeiviams. Koncertą smalsiai stebėjo ir Panevėžio pučiamųjų orkestrų, ansamblių muzikantai.

„Dūdų vasaros“ festivalis patrauklus įvairaus amžiaus klausytojams. Muzikinių stilių, koncertinių programų, dalyvių, pateikiamos informacijos įvairovė maloniai stebina, išjudina, plečia akiratį, supažindindama su muzikinėmis naujienomis, tendencijomis, orkestrų geografinėmis platumomis. O tos platumos siekia ne tik Pabradę, bet ir Bulgariją, Lenkiją, Pietų Korėją bei kt. šalis.

Pirmąjį vasaros penktadienį, birželio 5 d., 17 val. Laisvės aikštėje skambės Kybartų kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestro „Kybartų išeiviai“ (vad. Mindaugas Rarivanas) muzikinės projekcijos. Tad maloniai kviečiame vasaros penktadienius praleisti pučiamųjų instrumentų muzikos apsuptyje.

Festivalio organizatorius – Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija.

Renatos Viksvienės nuotraukos

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: