Duris atvėrė naujas Jaunimo darbo centras Kupiškyje

Šiandien, rugsėjo 11 dieną, duris atvėrė Jaunimo darbo centras Kupiškyje. Tai trečiasis Jaunimo darbo centras Panevėžio apskrityje bei jau 30-asis – mūsų šalyje. Visiems jaunuoliams, kurie nedirba, nesimoko, neturi užimtumo, čia sudarytos puikios sąlygos gauti informavimo ir konsultavimo paslaugas, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes.

Pasveikinti Jaunimo darbo centro atidarymo proga atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Lietuvos darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Puodžiukas, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos direktorė Lina Kaušakienė ir kiti socialiniai partneriai.

Panevėžio teritorinės darbo biržos direktorius Viktoras Trofimovas, pradėdamas Jaunimo darbo centro atidarymo ceremoniją, pasidžiaugė, kad atsirado galimybė Kupiškio jaunimui padovanoti jaukų centrą, kuris tikimąsi labai greitai taps pagrindine jaunimo traukos vieta. Didėjant kvalifikuotos darbo jėgos poreikiui užimtumo siekiantys jaunuoliai bus kviečiami dalyvauti įvairiuose informaciniuose bei mokomuosiuose renginiuose, susitikimuose su darbdaviais, karjerą jau pradėjusiais jaunais žmonėmis, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir kitais socialiniais partneriais. Platesnes galimybes profesiniam apsisprendimui turės ir Kupiškio moksleiviai.

Lietuvos darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Puodžiukas paminėjo, kad tai pirmasis Jaunimo darbo centras atidaromas šiais metais iš planuojamų aštuonių. Pavaduotojas pasidžiaugė, kad artimiausiu metu startuos naujas Jaunimo garantijų iniciatyvos pirminės intervencijos projektas „Atrask save“, skirtas nedirbančiam, nesimokančiam ir mokymuose nedalyvaujančio jaunimo integravimui į darbo rinką ar susigrąžinimui į švietimo sistemą. A. Puodžiukas palinkėjo sėkmės naujame centre dirbti pradedančiai jaunai specialistei Mildai Kučinskei.

Kupiškio jaunimo darbo centre paslaugas teiksianti Milda Kučinskė, Panevėžio teritorinės darbo biržos Kupiškio skyriuje dirbo metus laiko ir tikrai susipažinusi su vietos jaunimo aktualijomis, lūkesčiais ir pagrindiniais iškilusiais klausimais. Kaip sako Milda, apie naują veiklos posūkį, rodos, tame pačiame darbe: „Į naujas pareigas ateinu su dideliu entuziazmu ir šiek tiek nerimo – panašiai kaip dažnas jaunas žmogus besirenkantis profesinį kelią ar ieškantis darbo: optimistiškai, su didelėmis svajonėmis, jaunatvišku maksimalizmu ir smalsumu. Tad džiaugiuosi naujajame Jaunimo darbo centre galėdama kasdien bendrauti, atsakyti į kiekvieną kilusį klausimą ir padėdama jaunam žmogui rasti savąjį kelią, kuriame galėtų realizuoti save. To ir linkiu kiekvienam – ieškoti, klausti, įveikti visas kliūtis ir pasiekti nerealiausius tikslus.“

Tikimės, kad Kupiškio Jaunimo darbo centras taps traukos vieta ieškančiam darbo, planuojančiam profesinę karjerą jaunimui.

Jaunimo darbo centras klientų laukia adresu: Vytauto g. 6A, Kupiškis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: