Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-11-27

Dvidešimt septyni pirmi „Pasivaikščiojimų“ kartai per LRT PLIUS

Legendinis televizijos projektas „Pasivaikščiojimai” nuo lapkričio 28 d., šeštadieniais, bus rodomas LRT PLIUS eteryje.

„Laida gyvuoja jau beveik 10 metų, maniau, kad jau viskas išvaikščiota ir pabandyta, bet kai kieme 2020-ieji – manyk iš naujo…” – juokiasi „Pasivaikščiojimų” kūrėjas Rytis Zemkauskas.

R. Zemkauskas vardija savo pirmuosius kartus, patirtus filmuojant 27 laidų ciklą „Pasivaikščiojimai“: „Pirmą kartą laida filmuota stadiono bėgimo takelyje. Pirmą kartą filmavimo metu buvo vaikščiojama Rygoje. Pirmą kartą su pašnekovu eita grybauti ir net rasta baravykų. Pirmą kartą istorijoje atnaujintas „Pasivaikščiojimų“ grafinis stilius – laidoje atsirado laiko ir vietos nuorodos, kurių žiūrovai seniai pageidavo. Pirmą kartą filmavimą teko nutraukti dėl agresyvaus praeivio elgesio. Pirmą kartą kai kuriose „Pasivaikščiojimų“ laidose pašnekovai buvo su apsauginiais skydais, o tai buvo didžiulis iššūkis, nes skydai nuolat rasojo, ant jų lijo lietus ir visi atrodė kaip kosmonautai. Pirmą kartą komandos narys atsidūrė karantine. Pirmą kartą taip skubėta filmuoti laidas su tikslu, turėti jų kuo daugiau iki sezono pradžios. Pirmą kartą „Pasivaikščiojimai“ LRT eteryje.

Pirmą kartą „Pasivaikščiojimuose“: istorikas Alfredas Bumblauskas, žurnalistė Nemira Pumprickaitė, aktorius Rolandas Kazlas, dainininkė Erica Jennings, „Vikipedijos“ įkūrėjas Jimmy Wales, diplomatė Ina Marčiulionytė, „Dviračio žinių“ kūrėjas Haroldas Mackevičius ir dar dvidešimt nuostabių pašnekovų.“

Žmonės, istorijos, patirtys ir net pirmi kartai nuo lapkričio 28 d., šeštadieniais, 10.30 val. laidoje „Pasivaikščiojimai“ su Ryčiu Zemkausku per LRT PLIUS bei LRT mediatekoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: