Panevėžio PPAR nuotr.

Dviejų Panevėžio PPAR narių bendradarbiavimas – pavyzdys visiems!

Tik prieš metus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Panevėžio PPAR senbūvių – įmonės AQ Wiring Systems ir Panevėžio kolegijos – neturi galimybės būti apnešta laiko dulkėmis. Vos „atradusios“ viena kitą, šios dvi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės įsitraukė į veiklas, tenkinančias abiejų interesus.

Kolegijos iniciatyva abi partnerės pateikė paraišką gauti lėšų neformaliojo suaugusiųjų švietimo programai ir tapo vienintelėmis socialinėmis partnerėmis Panevėžyje, gavusiomis beveik 13 tūkst. eurų valstybės finansavimą mokymo programai įgyvendinti. Kolegija džiaugiasi galėdama savo naujam socialiniam partneriui padėti ugdyti viso būrio įmonės viduriniosios grandies vadovų – meistrų, brigadininkų, instruktorių – gebėjimus vadovauti žmonių grupėms minimaliai juos atitraukiant nuo gamybos proceso.

Gi AQ Wiring Systems mielai priima įvairiose studijų programose studijuojančius Kolegijos studentus teorinių žinių pagilinimui. Įmonėje kasmet profesinės veiklos praktiką atlieka elektros inžinerijos, informatikos, kompiuterinių tinklų administravimo, logistikos vadybos ir kitų specialybių studentai.

Bendrą veiklą partnerės vykdo šiandien bei planuoja vykdyti ir toliau. Įmonės darbuotojai įtraukti į sąrašą specialistų, su kuriais konsultuojamasi dėl logistikos vadybos studijų programos geresnio pritaikymo šiuolaikinio verslo poreikiams atliepti ir neseniai vykusioje diskusijoje pateikė nemažai konstruktyvių pasiūlymų dėl programos tobulinimo. Netrukus Panevėžio kolegijos specialistai surengs įmonės darbuotojams darbo su elektroninėmis skaičiuoklėmis mokymus, o AQ Wiring Systems atstovai – praktikų vadovai, vadovaujantys studentų praktikoms įmonėje – dalyvaus kolegijos organizuojamuose mentorių rengimo kursuose ir kels savo kvalifikaciją. Tai dar labiau sustiprins taip mūsų valstybės skatinamą verslo ir mokslo įstaigų bendradarbiavimą dualiniame mokyme.

Abiejų partnerių bendradarbiavimo įdirbis tikrai nemenkas, tačiau pasiūlymų kaip toliau jį plėsti Kolegija nestokoja. Turėdama net 25 studijų programas, 54 kvalifikacijos tobulinimo programas, specializuotas laboratorijas ir per 150 dėstytojų ir kitų specialistų, kolegija šiam ir kitiems daugiau kaip 200 savo socialinių partnerių visada pasiruošusi teikti kvalifikuotą pagalbą. Šį pagalba gali apimti tiek įvairių verslo įmonių ir kitų organizacijų darbuotojų studijas kolegijoje pagal tikslines sutartis, darbuotojų perkvalifikavimą ar kvalifikacijos tobulinimą, tiek darbuotojų relaksacijos ar meno terapijos programų rengimą, bendrų verslo-mokslo ir kitų projektų įgyvendinimą, užsakomųjų taikomojo pobūdžio tyrimų atlikimą bei kitas veiklas. Visą gausų būrį Panevėžio kolegijos socialinių partnerių ir Panevėžio PPAR narių kviečiame rūpintis savo darbuotojų profesine kvalifikacija, sveikata ir gera savijauta kaip tai daro AQ Wiring Systems.

 

Nuotraukoje: Net 34 AQ Wiring Systems UAB viduriniosios grandies vadovai šiuo metu dalyvauja mokymo programoje, suteikiančioje žinių, reikalingų tobulinti vadovavimo žmonių grupėms įgūdžius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: