Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dviratininkai sėkmingai pradėjo pavasario sezoną. Atvirose Utenos miesto dviračių sporto pavasario pirmenybėse iškovoti aukso bei sidabro medaliai.
Šios tradicinės pirmenybės buvo skirtos Utenos dviračių sporto centro, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ bei Utenos rajono tarybos įsteigtiems prizams laimėti.
Pirmąją pirmenybių dieną gimnazijos auklėtinė Gabija Aliukevičiūtė savo amžiaus grupėje buvo nepralenkiama. 10 km asmeninėse lenktynėse laikui ji demonstravo geriausią tempą, iškovojo pirmąją vietą bei pasipuošė aukso medaliu.
Kitą dieną sportininkų laukė rimtesnis iššūkis – 40 km grupinės lenktynės. Šioje rungtyje virė įtempta kova, kurioje vėl sublizgėjo G. Aliukevičiūtė iškovojusi antrąją vietą ir pasipuošusi sidabro medaliu. O šios rungties nugalėtoja ir čempione tapo kita Panevėžio atstovė – Elžbieta Selevaitė.
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dviratininkus varžyboms rengia patyrusi sporto trenerių komanda: Algimantas Buivydas, Simona Krupeckaitė–Leopold ir Dmitrii Leopold.
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija