Dviračių varžybose – Panevėžio sporto centro ugdytinių sėkmė

Panevėžio sporto centro dviračių trenerių Anatolijaus Novikovo ir Tomo Usevičiaus ugdytiniai puikiai pasirodė dvejose varžybose bei užėmė prizines vietas.

Ignalinos rajone surengtame Lietuvos vaikų (13-14 metų) ir jaunučių (15-16 metų) dviračių plento čempionate atskiro starto lenktynėse mergaičių grupėje (5 km) antrą vietą užėmė Vigailė Budreckytė. Grupinėse lenktynėse (27 km) trečią vietą pelnė Deimantė Zelenauskaitė. Šiose varžybose asmeninėse lenktynėse laikui dalyvavo 69, o grupinėse – 67 dviratininkai.

Iš Kėdainiuose vykusio Lietuvos kalnų dviračių baigiamojo V etapo sidabro medalius parsivežė du trenerių ugdytiniai – Darijus Ivanauskas (V18) ir Elžbieta Selevaitė (V14). Varžybų dalyviai pagal savo pajėgumus galėjo įveikti įvairias distancijas – darželinukų, mažąsias, neįgaliųjų, sporto, mėgėjų, laisvalaikio distancijas. Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi sporto bei laisvalaikio distancijose.

Šiomis varžybomis siekiama propaguoti sveiką gyvenseną ir aktyvų laisvalaikį. Kalnų dviračių maratonas skiriasi nuo kitų dviračių lenktynių, kadangi didžioji trasos dalis driekiasi ne plento danga, o miško keliukais, dalyviams tenka įveikti kliūtis ir vandens telkiniuose.