NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

„Dviratį turi – būk saugus kely“

Gegužės 16 dieną Jaunuolių dienos centras kartu su Panevėžio klubu „Dviračiai“ suorganizavo spalvingą ir nuotaikingą renginį “Dviratį turi – būk saugus kely”. Renginys organizuotas vykdant Lietuvos automobilių kelių direkcijos projektą “Saugus eismas bendruomenėse”. Prasidėjus šiltiems orams dažnas sėda ant dviračio ir ne visada pagalvoja apie galimas traumas važiuojant be šalmo ar šviesą atspindinčios liemenės. Šiame renginyje buvo siekiama šviesti sutrikusio intelekto jaunimą saugaus eismo klausimais bei sudominti dviračių sportu.

Jaunuolių dienos centro bendruomenę aplankė ir pasveikino Panevėžio miesto  mero patarėjas Lauras Jagminas ir Panevėžio klubo „Dviračiai“ prezidentas bei tarybos narys Rimantas Narkūnas. Rimantas supažindino Jaunuolių dienos centro bendruomenę su klubo veikla, dviračių sportu bei padėjo suprasti dviračiu važiavimo subtilybes. Visi kartu išsiaiškinome kokių kelių eismo taisyklių privalome laikytis važiuodami gatvėmis ir kokios apsaugos priemonės yra privalomos. Antroje renginio dalyje visi turėjo galimybę atlikti važiavimo su dviračiu užduotis ir pasitikrinti savo gebėjimus.

Tikimės, kad šiuo renginiu prisidėjome prie saugios aplinkos kūrimo bendruomenėje ir dar kartą įsitikinome, kad mes esame atsakingi ir  lygiaverčiai miesto bendruomenės nariai.

Socialinė darbuotoja

Jolita Kavaliauskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button