Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Italijoje – dešimta

Dviratininkė Rasa Leleivytė sekmadienį Italijoje surengtose Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmos kategorijos lenktynėse „Gran Premio Bruno Beghelli“ užėmė 10-ą vietą. Už tai Lietuvos čempionei, atstovaujančiai Italijos komandai „Aromitalia – Vaiano“, atiteko 20 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo italė Elisa Balsamo („Valcar PBM“). Ji 79,8 km nuvažiavo per 2 val. 3 min. 59 sek. (vid. greitis – 38,62 km/h). Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-19 vietas užėmusioms dviratininkėms. Antra finišavo 2007 metų pasaulio ir šių metų Europos čempionė italė Marta Bastianelli („Ale Cipollini“), o trečia – olandė Lorena Wibes („Parkhotel Valkenburg“). Devintą vietą užėmė R. Leleivytės komandos draugė italė Michela Balducci.

Iš 110 startavusių dviratininkių finišavo 76.

R. Leleivytė užpernai šiose lenktynėse buvo šešta, o pernai – septinta.

Rasa jau baigė 2018 metų sezoną. Ji šiemet į pirmąjį dešimtuką pateko 10 kartų. Šeštadienį lietuvė Italijoje laimėjo UCI pirmos kategorijos lenktynes „Giro dell’Emilia“.