Renginio partnerių nuotraukos

Dviratis – ne tik sportui

Dviratis jau tapo alternatyvia susisiekimo priemone automobiliui ar viešajam transportui. Plečiasi dviračių takų tinklas, daugiabučiuose ir miestuose atsiranda specialios parkavimo vietos (dviračių garažai), traukiniuose bei autobusuose galima patogiai vežtis dviratį kartu, keliaujant ilgesnius atstumus.

Elektriniai dviračiai tampa vis labiau prieinami platesniam ratui žmonių. Nors ir labai panašūs į normalius, tačiau turėdami varikliuką, jie vienareikšmiškai turi privalumų kai kuriose situacijose. Taigi kas juos vis labiau vertina?

Keliaujantys į darbą Juk dviračiu galima keliauti į darbą išvengiant kamščių, ilgo sėdėjimo mašinoje ir tuo pačiu išliekant aktyviam. Esant poreikiui kelionę elektriniu dviračiu galima kombinuoti ir su viešuoju transportu. Tam labai patogus sulankstomas elektrinis dviratis. Atvyksite greičiau, atsipalaidavę ir beveik nesušilę. O oro sąlygos ne problema – svarbu pasirinkti tinkamą aprangą, kad nei vėjas, nei lietus nesustabdytų.

Kurjeriai. Mažesniems bei didesniems verslams, kuriems aktualus siuntų pristatymas greitai, ne ilgais atstumais – elektriniai dviračiai yra sprendimas, kuris taupo kaštus ir tuo pačiu prisideda prie tvarumo.

Tvarumo ir ekologijos puoselėtojai. El. dviratis yra puiki transporto priemonė, kuri yra patogi bei draugiška aplinkai. Ne tik, kad neišskiriamos kenksmingos medžiagos, bet ir daug pigiau nei turėti automobilį. Be to ir techninė priežiūra yra daug pigesnė nei automobilio.

Senjorai. Vyresnio amžiaus žmonės dažnai asocijuoja dviračio minima su jaunatviškumu ir jaunyste. Kartais dviračio minimas vyresniame amžiuje tampa sudėtingu. Elektrinis dviratis yra puikus sprendimas, kuris leidžia lengviau judėti, būti mobiliems ir mėgautis minimu.

Ramaus poilsio mėgėjai. Elektriniu dviračiu lengva ir paprasta keliauti įvairiais maršrutais, atrasti naujas vietas mieste ar užmiestyje. Apžiūrėti parką, įvairius gamtos lopinėlius, gražiausias Lietuvos vietas, tuo pačiu kvėpuoti grynu oru bei lengvai pasimankštinti. Elektrinis dviratis – puiki priemonė minti su draugais ir šeima, net jei grupėje bus stipresnių dviratininkų – mindami el. dviratį turite visas galimybes būti grupės priekyje.

Jau 13-tą kartą vykstanti didžiausia Baltijos šalyse dviračių šventė „IKI Velomaratonas“ šiemet kviečia riedėti rugpjūčio 21 d. Vilniuje. Startas ir finišas numatytas prie LR Seimo rūmų. Renginio metu „Decathlon“ dviračių sporto entuziastų komanda ne tik patars kaip išsirinkti dviratį, bet  irdalinsis patarimais, kaip jį prižiūrėti visus metus. O nespėjusių atlikti dviračio apžiūros lauks mobilios dirbtuvės. Dviratininkai mėgėjai pasirinktinai riedės 10, 20 arba 30 km trasa. Sportininkai – 50 ir 100 km. El. paspirtukų, vaikų bei „Terrasport“ riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupės dalyviai važiuos atskiroje, 2,4 km ilgio trasoje. Dalyviai registruotis gali: www.ikivelomaratonas.lt. Projektas bendrai finansuojamas Vilniaus savivaldybės biudžeto lėšomis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: