LaisvalaikisŽiniasklaida

E. Dragūną į ringą iškvietusios boksininkės išpažintis: „Sumušė nėščią ir paliko gulėti…“

„Mano vyras mane nėščią buvo sumušęs iki sąmonės netekimo ir parai paliko gulėti užrakintame bute“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ prisipažins Lietuvos bokso čempionė Karina Kazarian.

Karina visai neseniai metė iššūkį ir į ringą pademonstruoti gebėjimų pakvietė skandalingąjį atlikėją Egidijų Dragūną- SEL po to, kai šis „Mis Lietuvai 2013“ Simonai Burbaitei po jos nuotrauka bokso treniruotėje parašė: „Baisu, kai bobos virsta vyrais! Boksininkė. Kai pi…. vieną, užmigtum amžiams“.

E.Dragūno komentaras sukėlė milžinišką pasipiktinimą ne tik visuomenėje, bet ir tarp garsių žmonių. „Gaila, kad išgarsėjau ne savo laimėjimais ringe, o pasisakymu prieš smurtą“, – sako Karina.

Šio ketvirtadienio vakaro pokalbių laidoje bus kalbama apie smurtą prieš moteris.

„Moterys neturi taikstytis su smurtu jokiomis aplinkybėmis. Jei vyras pakėlė ranką kartą, tik laiko klausimas, kada bus antras kartas“, – sakys Seimo narė, Virginija Vingrienė, neseniai į namus kvietusi policijos pareigūnus dėl galimo sutuoktinio smurto.

„Manau, kad pirmąjį vyrą smurtautoją pasirinkau todėl, kad vaikystėje kentėjau nuo tėvo“, – teigs dizainerė Anna Mangirdienė.

Tuo metu žurnalistas, politikos apžvalgininkas Tomas Čyvas dar kartą viešai neigs smurtavęs prieš žmoną. 46–erių metų Tomą Čyvą prieš gerą mėnesį patruliai išsivežė į komisariatą dėl galimo smurto prieš žmoną. Žurnalistui buvo nustatytas girtumas Netrukus spaudoje pasirodė ir sutuoktinių paviešintos nuotraukos, jose Tomas apibraižytu veidu, o jo žmona – kraujuojančia nosimi.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.