Edukacinė programa ,,Pojūčių takas“

Rugsėjo 4 dieną startavo Panevėžio visuomenės sveikatos biuro projektas „Būk sveikas, ne tik kūnu, bet ir siela“. Šiame projekte dalyvauja Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos mokiniai.

Projekto veikla prasidėjo išvyka į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą, kur edukacinę programą pravedė šio centro direktorė Alma Kavaliauskienė. Čia svečiavosi 2-3 klasės mokiniai.

Pradžioje pilni energijos kopė į apžvalgos bokštą. Mažieji išbandė 500 metrų ilgio „Pojūčių taką“ su atokvėpio stotelėmis. Eidami šiuo taku mokiniai patyrė malonių įspūdžių ir pojūčių, kiekvienoje stotelėje atliko skirtingas užduotis: išbandė vėjo stiprumą supuoklėse, kartu su sveikatos specialiste kūrė muzikinę melodiją, basomis kojomis išbandė skirtingus žemės paviršius. Labiausiai vaikams patiko smėlio ir konkorėžių paviršiai. Berniukams didelį susidomėjimą kėlė ąžuolo medinė lova, kurioje galima buvo pagulėti, palaipioti laipynėje. Mokiniai nugarytes masažavo natūraliu medžiu, grožėjosi Nevėžio slėnio peizažu. Paskutinėje poilsio stotelėje mažieji skanavo gamtos žolelių arbatą.

Pojučių take vaikai pasisėmė teigiamos gamtos energijos, atsipalaidavo, gavo žinių iš gamtos, gerų emocijų.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Džiugelytė
Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos psichologė T. Balčiūnaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: