AnykščiaiAukštaitijos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Edukacinė stovykla – festivalis „Troškimai 2019“: Gedimino Storpirščio ir grupės koncertas

Vaikų ir jaunimo edukacinis projektas „Troškimai“ Troškūnuose, Anykščių rajone vyksta nuo  2000 – tųjų metų. Šiemet projektas organizuojamas jau 19 kartą. Pirmuosius dešimt metų projekto turinį sudarė Lietuvos vaikų ir jaunimo spektaklių pasirodymai ir muzikiniai vakarai. Nuo 2010 metų projektas išaugo į Tarptautinį projektą, kuriame pagrindinė veikla yra vaikų ir jaunimo teatro , šokio, kino, dailės, muzikos kūrybinės dirbtuvės.

      2019 m. kūrybinėje stovykloje dalyvauja 60 vaikų ir jaunimo nuo 14 – 19 metų iš įvairių Lietuvos miestų: Kupiškio, Anykščių, Kauno, Vilniaus, Birštono, Pasvalio, Jurbarko. Kūrybines dirbtuves veda Lietuvos bei užsienio šalių profesionalūs aktoriai, režisieriai, choreografai, dailininkai. Be kūrybinių dirbtuvių, stovyklautojai dalyvauja įvairiose edukacinėse programose.

Po kūrybinių dirbtuvių stovyklos dalyviai su vadovais, aktoriais, režisieriais, edukatoriais kuria ir pristato improvizacinius vakarus vietos bendruomenės nariams Troškūnuose.

Be edukacinės stovyklos, projekte yra organizuojami profesionalaus meno, bardų, džiazo, roko  ir kitų žanrų muzikiniai vakarai, kuriuos turi galimybę stebėti vietos bendruomenės nariai ir žiūrovai iš visos Lietuvos.

Birželio 14 d. 20 val.. Troškūnų ŠVČ. Trejybės bažnyčios požemių menė.

Gedimino Storpirščio ir grupės koncertas 

Vytis Nivinskas (kontrabosas)

Jonas Krivickas (gitara)

Darius Miniotas (perkusija)

Bilieto kaina – 5 EUR

Tarptautiniame projekte „Troškimai“ koncertąsurengsiantis Lietuvos teatro ir kino aktorius, bardas, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis žada naujus potyrius klausytojams. G. Storpirščio kūryboje bene labiausiai atsispindi šiuolaikinių Lietuvos poetų kūryba. Koncerte skambės autorinės dainos ir J. Meko, M. Martinaičio, J. Marcinkevičiaus ir D. Kajoko eilės, bei monologas iš spektaklio “Bunkeris”.

Koncerte aktorius scenoje bus ne vienas, rinktinių dainų ir poezijos programą atliks kartu su profesionalų ir tikrų bičiulių komanda:

Vytis Nivinskas- kontrabosas;

Jonas Krivickas- gitara;

Darius Miniotas- perkusija;

Gediminas Storpirštis- gitara, vokalas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button