Edvinas Žiaugrė

Mokytoja Emilija Gedraitienė apie Edviną: „Tai pirmokas, įsiliejantis savo pirmaisiais darbais į „Minties“ gimnazijos kasdienybę. Mokiniui svarbu, kaip jaučiasi ir ką išgyvena esantis šalia. Yra pastabus, paslaugus, komunikabilus jaunuolis, todėl tai jaučiama ir kūriniuose“.

Benamis

Penktadienis. Baigėsi pamokos. Kaip gerai, kad šiandien tik penkios. Antai prie parduotuvės vėl tas pats benamis su šunimi. Reikia pabandyti. Juk internete rodo, kaip po išmaldos paseka žmogų, ką su gautais pinigais darys. Prifilmuota, kaip vieni perka maisto, ir dar kokio, kiti tik šiltų rūbų. Berniukas pačiupinėjo kišenėje sutaupytuosius. Ten jų jau sumelė. Sugalvojo ir jis išbandyti. O po to mamos kaip nors atsiprašys. Pasiteisins „eksperimentavau“, o paskui per mėnesį vėl susitaupys…

Priėjęs prie benamio pasisveikino, padavė eurų. Žmogus suspaudė saują – veidas tarsi antrą kartą gimusio pasidarė. Bet nenuskubėjo, o atsisukęs į berniuką padėkojo. Pastarasis paėjo už kampo ir laukė, ką benamis darys. Šis dar kiek pasėdėjo, po to lėtai atsistojo ir pakvietė silpną purviną šunį kartu. Berniukas sekė, kaip jiedu įėjo į gyvūnų prekių parduotuvę. Kai jie vėl pasirodė gatvėje, seklys neiškentė, priėjo ir paklausė, kodėl jie ėjo į šią parduotuvę. Juk berniukas tikėjosi kitko.  Nuskambėjo netikėtas paaiškinimas: „Šuo –  geriausias žmogaus draugas“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: